jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۶۴۹۵ ۰۵ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پرسپولیس به هیچ وجه حاضر به فروش بازیکنان اصلی خود نظیر گادوین منشا نیست؛ بازیکنی که شایعه شده بود پیشنهاد قابل توجهی از یکی از تیم‌های حاشیه خلیج‌فارس دارد.

روابط‌عمومی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: فرصت نداریم هر شایعه‌ای که مطرح می‌شود را پاسخ دهیم و تلاش می‌کنیم بی‌آن‌که به مسائل نقل و انتقالاتی ورود کنیم، کارمان را پیش ببریم. این که می‌گویند منشا پیشنهاد دارد، اصلا صحت ندارد. نه تنها او، بلکه بقیه بازیکنان اصلی هم پیشنهادی ندارند و نمی‌خواهیم وقتی خبری نیست به آن ورود کنیم. اگر هم پیشنهادی وجود داشته باشد بعید است آقای برانکو که تصمیم‌گیرنده نهایی درباره بازیکنان است، راضی به این انتقال شوند.

گادوین منشا در ایتالیا به سر می‌برد. این بازیکن نیجریه‌ای که با گل زیبای خود مقابل الاهلی عربستان توانست بازی 2 بر صفر باخته را به تساوی 2 ـ 2 برای پرسپولیس برگرداند، با شایعه جدایی‌اش مواجه شده است. او در گفت‌وگوی کوتاهی در یکی از شبکه‌های اجتماعی به ما گفت: وضعیت من به شکلی است که همواره در موردم حرف‌هایی زده می‌شود، اما نباید همیشه به این صحبت‌ها واکنش نشان داد چون کسی نمی‌داند منبع این حرف‌ها کجاست. من هم سکوت را در پیش می‌گیرم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر