jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۴۵۰۰ ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

بدون شک مهدی طارمی، بهترین گلزن پرسپولیس است و این فصل هم با دو گلی که تا اینجا زده یکی از بهترین‌ها به حساب می‌آید، هرچند با انتظارات هواداران فاصله دارد.

آنها توقع دارند مهدی دست از خودخواهی بر دارد و هر جایی که توانست به گادوین منشا پاس بدهد تا خط حمله پرسپولیسی‌ها آتشین‌تر از قبل شود، اما هنوز که هنوز است حاشیه‌ها و شایعاتی از این قبیل که به این بازیکن خارجی پاس نمی‌دهند، وجود دارد؛ حاشیه‌هایی که از روز بازی با سیاه‌جامگان، خانواده طارمی را ناراحت کرده است. پس از اشک‌هایی که مهدی در رختکن ریخت حالا خانواده‌اش هم از اتفاقات به وجود آمده ناراحت هستند. روز گذشته و در گیر و دار این حاشیه‌ها پدر طارمی اظهار‌نظر عجیبی کرده است. او از این گفته که رویای پسرش، بازی در رئال‌مادرید است، رویایی که دارد به حقیقت تبدیل می‌شود! پدر طارمی در حالی این حرف‌ها را زده که جدی‌ترین پیشنهادی که مهدی داشت از پانیونیوس یونان بود!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر