jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۰۶۰۸   ۰۹ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۱۸

لیدز یونایتد پس از ناامیدی از به خدمت گرفتن میک مک کارتی حالا چشم به گاس هیدینک سرمربی هلندی تیم ملی کره جنوبی دارد روزنامه ورزشی اسکی و رادیو بی .بی .سی هر کدام در گزارشی جداگانه با تایید این خبر هیدینک را یکی از6 گزینه ای معرفی کردند

که جایگزین دیوید اولری مربی اخراجی این تیم شود اما خود هیدینک هنوز تصمیمی در این باره نگرفته است هیدینک در این باره گفت : نمی دانم در آینده چه تصمیمی خواهم گرفت ؛ اما دوست دارم به عنوان مربی ، هر روز با بازیکنان باشم.این در حالی است که احتمال پیوستن این مربی کار کشته به باشگاه سابقش آیند هوون بسیار زیاد است حتی بعضی روزنامه های هلندی این روزها این خبر را با آب و تاب فراوان چاپ کرده اند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر