jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۵۹۸۹۷   ۱۷ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مسئولان باشگاه پرسپولیس بی‌سروصدا بازیکنان این تیم را با جریمه نسبتا سنگینی تنبیه کرده‌اند.

باشگاه پرسپولیس در یک اقدام جالب، بازیکنان این تیم را با وجود قهرمانی در لیگ با جریمه کسر 10درصد قرارداد مواجه کرده است. این جریمه به خاطر اعتصاب سرخ‌پوشان قبل از بازی برگشت این تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الوحده لحاظ شده است. شاگردان برانکو قبل از این مسابقه چند جلسه از تمرینات تیمشان را تحریم کردند و حتی کار به جایی رسید که علی‌اکبر طاهری، شخصا با حضور در محل تمرین از شاگردان برانکو خواست، تمرینات خود را انجام دهند که آنها نپذیرفتند. به گزارش تسنیم، بازیکنانی که تابستان سال جاری از پرسپولیس جدا شدند، در زمان تسویه‌حساب متوجه این جریمه درنظر گرفته شدند و بقیه نفرات این تیم را نیز در جریان این موضوع قرار دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر