jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۵۷۵۶۰   ۱۰ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

تلاش‌های باشگاه پارس‌جنوبی برای شکایت از کاپیتان سابقش به نتیجه‌ای نرسید. بعد از جدایی ناگهانی محمد طیبی از پارس‌جنوبی و حضور او در لیگ قطر، این باشگاه تازه صعود کرده به لیگ برتر از طیبی شکایت کرد و به‌دنبال گرفتن غرامت چند صدمیلیونی از این بازیکن بود، اما آن‌طور که تسنیم نوشته، چون آخرین قرارداد رسمی این بازیکن با استقلال خوزستان بوده،ITC این بازیکن صادر و در سیستم TMS ثبت شد. حالا طیبی بازیکن بین‌المللی است و کمیته تعیین وضعیت فدراسیون ایران درخصوص او تصمیم‌ نمی‌گیرد، بلکه اگر ادعایی مطرح است باید در اتاق حل اختلاف فیفا مطرح شود.

با وجود این بهرام رضاییان، مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی گفت: اگر فدراسیون فوتبال ایران ظرف 14 روز ITC بازیکن را صادر نکند، فدراسیون فوتبال قطر می‌تواند چنین کاری انجام دهد و ما نمی‌توانیم جلوی فعالیت طیبی را از این طریق بگیریم. طیبی می‌تواند در لیگ قطر بازی کند تا حکم شکایت باشگاه پارس جنوبی از سوی فدراسیون جهانی فوتبال صادر شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر