jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۵۷۴۲۵   ۱۰ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

خبری که تا همین چند هفته پیش بیشتر در حد شایعه و گمانه‌زنی بود، حالا به خبر نخست دنیای فوتبال تبدیل شده و همه با قاطعیت در مورد آن صحبت می‌کنند. کدها و نشانه‌هایی که طی چند روز گذشته در رسانه‌ها و روزنامه‌های ورزشی مطرح شده، نشان می‌دهد خبر انتقال رسمی نیمار به پاری‌سن ژرمن تا چند روز آینده اعلام می‌شود.

فاش شدن تصویر بلیت پرواز نیمار به مقصد دوحه قطر یکی از این نشانه‌هاست و روزنامه‌های قطری نیز شک ندارند نیمار تست پزشکی - ورزشی خود را در خاک قطر و در مراسمی باشکوه تجربه خواهد کرد. نشانه دیگر از این دست به لب خوانی صورت گرفته از نیمار پس از ال‌کلاسیکو چند روز پیش در آمریکا مربوط می‌شود، جایی که نیمار پس از جشن گرفتن پیروزی برابر رئال مادرید در حالی که پیراهن این تیم را نیز در دست دارد می‌گوید: این هم از آخرین ال‌کلاسیکو.

در این میان، ناصر الخلیفی، مدیر پی‌اس‌جی به دوستان نزدیکش گفته که مذاکرات با نیمار نهایی شده و او با اطمینان بالا به پی‌اس‌جی خواهد پیوست. روزنامه مارکا نیز گزارش داد که نیمار پس از پایان ال‌کلاسیکو به رختکن رئال رفت و با بازیکنان این تیم خداحافظی کرد. بر اساس ادعای مارکا این بازیکن حدود 15 دقیقه در رختکن رئال مادرید حضور داشت و پس از آن با تعداد زیادی از لباس بازیکنان رئال مادرید از رختکن این تیم خارج شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر