jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۰۵۴۷۸۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۵:۱۵

منابع سوری از موفقیت نیروهای ارتش سوریه در آزادسازی چندین تپه در حومه تدمر و یک روستا در حومه الرقه خبر دادند.

«السلام علیکم» آزاد شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم در دمشق، نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات خود در حومه الرقه، روستای «السلام علیکم» و برخی نقاط دیگر در جنوب شرقی الرقه را از اشغال گروه تروریستی داعش آزاد کردند.

در نتیجه این عملیات شماری از تروریست‌های تکفیری به هلاکت رسیدند.

در حومه حمص نیز نیروهای ارتش با پشتیبانی نیروهای همپیمان، بخش‌هایی از شمال میدان نفتی الهیل از جمله چندین تپه در اطراف شهر تدمر را آزاد کردند.

خبر دیگر اینکه نیروهای ارتش یک مرکز گروه تروریستی داعش را در منطقه المدجنه در جنوب شرقی نقطه حمیمه در حومه شرقی حمص با موشک هدف قرار دادند که منجر به انهدام این مرکز و تجهیزات نظامی موجود در آن و هلاکت شماری از داعشی‌ها شد.

ادامه درگیری داخلی گروه‌های تروریستی در قلعه تروریسم

خبر دیگر اینکه در ادامه درگیری‌های داخلی میان گروه‌های تروریستی در ادلب، یک تروریست انتحاری خودروی بمب‌گذاری شده را در میان تروریست‌های هیئه تحریرالشام(جبهه النصره) در میدان الزراعه شهر ادلب منفجر کرد که دست‌کم 30 نفر از تکفیری‌ها را به هلاکت رسانده است.

این انفجار در میان یک تجمع گسترده از تروریست‌های تحریرالشام و خودروهای مهمات آنها رخ داده که سبب بروز انفجارهای مهیبی شده است که شهر ادلب را به لرزه درآورده است.

درگیری‌ها و جنگ میان گروه‌های تروریستی تکفیری به ویژه جبهه النصره و احرارالشام در ادلب از حدود یک هفته پیش ادامه دارد که دو طرف با تانک با یکدیگر می‌جنگند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر