jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۹۶۹۳   ۱۹ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مجید کیهانی از این‌که بهترین نتیجه تاریخ دوومیدانی ایران در آسیا به دست آمد، خوشحال است. رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: این مسابقات برای همه کشورها اهمیت بسیار زیادی داشت؛ زیرا نفرات قهرمان بدون کسب ورودی جهانی می‌توانند به رقابت‌های جهانی راه پیدا کنند.

از سوی دیگر یک سال پیش از برگزاری بازی‌های آسیایی جاکارتا برای همه مهم بود که قهرمانان خود را محک بزنند. برای ما نیز این دو مورد اهمیت زیادی داشت. در هر دو مورد هم خوشبختانه به موفقیت‌هایی رسیدیم.

کیهانی با اشاره به این‌که فدراسیون توانست بهترین نتیجه‌ تاریخ کل دوومیدانی را در قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی بگیرد، ادامه داد: این‌که توانستیم چهار مدال طلا کسب کنیم، نتیجه‌ بی‌سابقه‌ای بود. چهار نفر مجوز حضور در مسابقات جهانی دوومیدانی را کسب کردند که بهترین نتیجه‌ ما در این رقابت‌ها بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

إِنَّ اللَّهَ یحِبُّ الَّذِینَ یقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِهِ صَفًّا کأَنَّهُمْ بُنْیانٌ مَرْصُوصٌ. بیست و نهم فروردین، روز حیات دوباره ارتش و سالروز اعتماد تاریخ‌ساز امام(ره) به این بازوی عظیم انقلابی، یادآور تجدید میثاق غیورمردانی است که جانانه و عاشقانه در راه تحقق آرمان‌های والا و انقلابی امام خود گام برداشتند.

صلح میان اشباح

صلح میان اشباح

ماه‌ها پیشتر وقتی نمایندگان دولت کابل و سران طالبان در دوحه گرد هم آمدند تا پس از توافق واشنگتن با طالبان، طرح صلحی را دراندازند، در همین ستون نوشتم که این گفتگوها با وجود سروصدای بلند رسانه‌ های آن حاصلی نخواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر