jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۴۱۰۲۹   ۲۳ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۷:۱۳

تیم ملی فوتبال مانند هفت بازی قبلی بازی کرد؛ یک نمایش حرفه‌ای توام با آرامش و فارغ از فوتبال احساسی. با همین مدل فوتبال قابل تجلیل، به 17 امتیاز رسیده بودیم و با سه‌ امتیاز دیدار با ازبکستان نمره تیم ملی 20 شد.

صعود مقتدرانه

تیم ملی به جام‌جهانی روسیه رسید و حالا بیش از هر زمان دیگری ضرورت دارد که همه در کنار هم باشیم. تیم ملی ایران بدون گل خورده به جام‌جهانی رسید و از این حیث، رکورددار شد اما برای جهانی شدن باید به تفکری جهانی رسید.

بعد از روسیه و برزیل، ایران سومین کشور از 32 کشور جام‌جهانی سال آینده است که حضورش را در روسیه قطعی می‌کند.

از هشت کشوری که به عنوان قهرمانان قاره‌ها تا چند روز دیگر جام کنفدراسیون‌ها را آغاز می‌کنند بجز روسیه تیمی به جام‌جهانی سال آینده نرسیده و این صعود، برای همه ما افتخار است؛ اما با این حال ضرورت دارد تیم ملی به شکلی کاملا محسوس حمایت و به خوبی تدارک شود تا با کمترین ایراد به جام‌جهانی برسیم.

تیم ملی بدون گل خورده به جام‌جهانی رسیده و همان سبک قابل احترامی را که در بازی با آرژانتین استفاده کرد در جام‌جهانی و در نبرد با تیم‌های بزرگ استفاده خواهد کرد.

تیم ما جوان شده و از بازیکنانی با تجربه حضور در لیگ‌های اروپایی استفاده می‌کند. با این حال لازم است این تیم با تدارکی به‌مراتب بهتر از این راهی روسیه شود.

مانند جام‌جهانی برزیل یک سال مانده به آغاز جام‌جهانی به مرحله نهایی رسیده‌ایم؛ اما این 365 روز خیلی زود می‌گذرد. تلاش برای ساختن تیمی در سطح جام‌جهانی را از همین امروز آغاز کنیم.

امیر حاج‌رضایی - کارشناس فوتبال

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها