خادم: فعلا سر کارم

در ارتباط با ادامه تغییر و تحول در وزارت ورزش و رفت و آمد افراد جدید در بخش‌های مختلف این وزارتخانه در سال جدید، صحبت‌های زیادی مطرح است بخصوص در مورد امیررضا خادم و حوزه معاونت حقوقی و پارلمانی وی که از زمان محمود گودرزی آن را در اختیار دارد.
کد خبر: ۱۰۱۷۶۳۰

بعد از حضور مسعود سلطانی‌فر در وزارت ورزش، روند تغییرات در این وزارتخانه خیلی سریع نبود، اما خیلی زود به بخش‌های کلیدی رسید به گونه‌ای که بعد از چند جابه‌جایی و انتصاب در حوزه وزارتی، روابط بین‌الملل و...، معاون جدید بانوان انتخاب شد و بعد از آن هم کلیدی‌ترین معاونت وزارت ورزش یعنی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای دستخوش تغییر و تحول شد.

در ایام نوروز هم مناف هاشمی به دلیل ثبت‌نام برای شورای شهر، از معاونت توسعه منابع مالی و انسانی استعفا کرد. بعد از آن، نوبت به امیررضا خادم رسید و صحبت‌هایی که در مورد جدایی وی از معاونت حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش مطرح شد.

البته تا امروز وزارت ورزش هیچ اظهارنظر رسمی در این مورد نداشته و حکمی هم توسط این وزارتخانه مبنی بر برکناری خادم یا معرفی جایگزین وی صادر نشده است. جالب این که امیررضا خادم، معاون حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش در گفت‌وگو با خبرنگار مهر این موضوع را نه تائید کرد و نه تکذیب. فقط تاکید کرد این موضوع اولویتش نیست و همچنان مشغول به کار است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها