«شکوه یک زندگی» به پایان رسید

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «شکوه یک زندگی» در شهرک سینمایی دفاع مقدس به پایان رسید.
کد خبر: ۱۰۱۷۲۹۸

به گزارش روابط عمومی این پروژه امیرعباس کنی، تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی شکوه یک زندگی با اشاره به اتمام کار در شهرک سینمایی دفاع مقدس‌ گفت: این سریال کاری از گروه فیلم و سریال شبکه دوی سیما، با سفر خود از شمال به تهران در شهرک سینمایی دفاع مقدس به کار خود پایان داد.

وی با اشاره به تعداد قسمت‌های مجموعه تلویزیونی شکوه زندگی درخصوص قسمت‌های این سریال بیان کرد: احتمال دارد تعداد قسمت‌هایی برای پخش بیشتر شود، اما همچنان قطعی نیست و این سریال در 15 قسمت 45 دقیقه‌ای به کارگردانی رضا بهشتی آماده می‌شود.

این تهیه‌کننده اظهار کرد: شکوه یک زندگی، سریالی است که روایتگر دهه 60 هجری شمسی در یکی از روستا‌های استان مازندران شده و حدود 80 درصد فضای داستان متعلق به دوران دفاع مقدس بویژه مقارن با عملیات خیبر طراحی و پایه‌ریزی شده است.

همچنین کنی به زمان پخش این مجموعه تلویزیونی اشاره کرد و گفت: هنوز زمان پخش این اثر مشخص نشده است و در حال مذاکره با آقای صباح، مدیر فیلم و سریال شبکه دو سیما هستم.

وی با تاکید بر ساخت موسیقی سریال توسط امیر رجبی درخصوص استفاده از موسیقی فولکلور استان مازندران توضیح داد: امیر رجبی، آهنگساز این مجموعه همچنان مشغول ضبط موسیقی متن است و برای تیتراژ از صدا و آواز استادان بنامی همچون استاد خوشرو، اسحاقی و علیزاده از خواننده‌های فولکلور استان مازندران بهره برده‌ایم.

گفتنی است؛ در این مجموعه بازیگرانی همچون بیتا سحرخیز، نازنین فراهانی، عبدالرضا اکبری، مریم کاظمی، حسام محمودی، مزدک رستمی، طوفان مهردادیان، کوروش سلیمانی، سوگل طهماسبی، الهام جعفرنژاد، افسانه ناصری، مینا نوروزی فرد، مهری آل‌آقا، ساقی زینتی، ژیلا شاهی و... به ایفای نقش پرداخته‌اند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها