سیما - چهره - جدیدترین اخبار ایران و جهان | پایگاه خبری جام جم

چهره
ببینید | مردی در لباس‌های متفاوت

ببینید | مردی در لباس‌های متفاوت

۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۷

وقتی صحبت از بیژن امکانیان می‌شود، مسلما مخاطبان از او به‌عنوان ستاره دهه 60 سینما یاد می‌کنند که در تلویزیون هم نقش‌ های رنگارنگی را به‌عهده داشته است. او امروز شمع 69 سالگی را فوت می‌کند. این هنرمند تا به امروز نقش‌های بسیار متفاوتی را بازی کرده و از آخرین کارهای او در تلویزیون می‌توان به گسل، پدر، پناه آخر و جاده چالوس نام برد.

بازخوانی محله‌های قدیمی تهران در «شب‌ جاوید»

گفت‌وگو با علیرضا جاویدنیا، بازیگر و گوینده

بازخوانی محله‌های قدیمی تهران در «شب‌ جاوید»

۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۱

حتما بارها اسم برنامه «صبح جمعه با شما» را از زبان بزرگ‌ترها شنیده‌اید. یک برنامه رادیویی قدیمی و پرشنونده که صبح‌های جمعه از رادیو ایران پخش می‌شد و هنرمندان بسیاری در آن حضور داشتند که البته تعدادی از آنها در بین ما نیستند.

هنوز هم تعارف آزارم می‌دهد

سهیل اسعد، مجری آرژانتینی تلویزیون مهمان روزنامه جام‌جم شد

هنوز هم تعارف آزارم می‌دهد

۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۸

سهیل اسعد دیگر فقط یک نام نیست که او را به عنوان آرژانتینی ساکن ایران یا مسلمانی که برای ترویج و شناسایی دینش در جهان فعالیت‌های فرهنگی می‌کند، بشناسیم.

ببینید | نادیا دلدار گلچین و خاطرات ما

ببینید | نادیا دلدار گلچین و خاطرات ما

۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۳

آن‌چه 25 مرداد 1391 برای نادیا دلدار گلچین رخ داد پایانی بود بر سال‌ها خلق و خلاقیت در برابر دوربین که از جمله نمونه‌های آن می‌توان به سریال‌های تلویزیونی «کهنه سوار»، «دزدان مادربزرگ»، «همه فرزندان من»، «پزشکان»، «شن‌های کف رودخانه»، «سه در چهار» و... اشاره کرد.

ببینید | نقش‌آفرینی که در یاد می‌ماند

ببینید | نقش‌آفرینی که در یاد می‌ماند

۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۶

نامش بهناز جعفری است و پیشه‌اش بازیگری و حضورش در «مسافر ری»، «خاک سرخ»، «زیر پای مادر» و... فراموش نشدنی و بهانه یادآوری آن‌چه در طول سال‌ها در برابر دوربین سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی و صحنه تئاتر خلق کرده تولدش است که 48 سال پیش در چنین روزی رخ داد.

عکس | به لطف حبیب، بُعد پنهان وجودم را زندگی کردم

پوریا شکیبایی در گفتگو با «جام‌جم»:

عکس | به لطف حبیب، بُعد پنهان وجودم را زندگی کردم

۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰

کلماتش خاصِ خودش هستند و آنجا که می‌گوید: «هرچه آید، خوش آید و فردا هم برای مردن خوب است» ناخودآگاه لبخند به لب‌تان می‌نشاند، صدایش و صورتش هم مختص خودش است. هرچند طرحی از پدر؛ زنده‌یاد خسرو شکیبایی نیز در ذهن زنده می‌کند.

ببینید |  زنی مقتدر در ستایش

ببینید | زنی مقتدر در ستایش

۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۱

این روزها از شبکه آی فیلم فصل سوم سریال ستایش بازپخش می شود که اکرم محمدی در این فصل از مجموعه نقش یک زن مقتدر را بازی می کند که باغدار است و ماجراهایی با حشمت فردوس (داریوش ارجمند) پیدا می کند. محمدی جزو هنرمندان گزیده کار است که تا به امروز در سریال هایی همچون بچه های نسبتا بد، مسیر انحرافی، خانه سبز و ... تجربه نقش های متفاوت را دارد. این هنرمند امروز 64 ساله می شود.

ببینید | هنرمندی برای نقش های مذهبی

ببینید | هنرمندی برای نقش های مذهبی

۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۴

حسن جوهرچی 6 مرداد ۱۳۴۷ در خانواده‌ای اصالتا اردبیلی در تهران چشم به جهان گشود. اولین بازی مطرح او در سینما در سال ۱۳۷۰ با فیلم «برخورد» به کارگردانی سیروس الوند بود، اما آنچه که او را بیش از همه نقش‌هایش در ذهن مردم ماندگار کرد، بازی اش در سریال «در پناه تو»در سال ۱۳۷۳ بود. این هنرمند بیشتر به واسطه نقش هایش در سریال های مذهبی به شهرت رسید. او سال 95 در اثر عارضه کلیوی فوت شد که اگر امروز کنارمان بود، 54 ساله می شد.

نیازمندی ها