سیما - چهره - جدیدترین اخبار ایران و جهان خبرگزاری جام جم

jamejamsima
چهره
حس نوستالوژیک طرفدار دارد

بازیگر بوم و بانو در گفتگو با جام جم آنلاین:

حس نوستالوژیک طرفدار دارد

ساناز سماواتی، بازیگر سریال «بوم و بانو» به کارگردانی سعید سلطانی بیان کرد که این سریال قصه ای را در دوره پهلوی اول روایت می کند.

همـیشه با هم

نگاهی به زوج‌های هنری تلویزیون که به دیدنشان کنار هم عادت کرده‌ایم

همـیشه با هم

حضور زوج‌های هنری در سینما و تلویزیون آن‌طرف آب‌ها مثل لورل و‌هاردی تا پرده نقره‌ای و قاب جادوی خودمان سابقه طولانی دارد. كسانی كه بعد از یك همكاری به عنوان بازیگر، كارگردان، نویسنده، مجری و... چنان جور می‌شوند كه ترجیح می‌دهند در آثار بعدی‌شان نیز از قابلیت كنار هم بودن و بده بستان‎های خوبی كه دارند، استفاده و موفقیت خود را تكرار كنند.

اینستاگردی

تصویر جدیدی از هاشم خان در سریال شهرزاد

جام جم آنلاین: به تازگی عکسی از مهدی سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون که در سریال شهرزاد نقش هاشم خان را بازی میکند در فصل دوم این مجموعه منتشر شده است.

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر