jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۹۸۱۱۵۲   ۰۱ دی ۱۳۹۵  |  ۱۵:۰۲

سبز در سبز عنوان سومین قطعه موسیقی گفتار آلبوم صوتی با عنوان با نیلوفر تا مهتاب، به قلم و با اجرای مهرداد محمدپور، آهنگسازی و تنظیم ایمان حجت می باشد؛ که با توصیف شاعرانه طبیعت، حس تخیل و قدرت تفکر شنونده را بر می انگیزد؛ و به وی این امکان را می دهد تا با انجام تکنیک تجسم فعال، حس بینظیر یگانگی با طبیعت را تجربه کند. چشمانت را به روی طبیعت باز کن! و زیباییهای اطرافت را ببین! لبریز شو از احساس زندگی، لبریز شو! همراه با حس بودن، طراوت و شادابی، نشاط و سرزندگی را در کنار خود می بینی؛ و انرژی و تحرک، در تو جاری می شود. نگاه کن! با نگاهی از نو به طبیعت و اطراف، خود را کودکی پر از شگفتی و رضایت حس می کنی؛ با احساسی سرشار از توانایی دوباره، برای دیدن و لذت بردن. تازه و ساده نگاه کن! همه چیز در اطرافت شگفت انگیز و پاک می نماید؛ و تو سرسبزی بهار، شادابیِ جوانه و لطافتِ باران را، به تجربه می نشینی. نگاهی نو به طلوع و غروبِ خورشید، تو را در زیبایی و شگفتی غرق می کند. لبریز از عشق و گرمای زندگی، احساس می کنی اولین باری است که بر زمین قدم گذاشته ای! نگاه تازه ات به پرنده، سبزِ درخت، آبیِ دریا، پرتو طلایی خورشید و زیبایی شکوفه، از شادابی لبریزت می کند؛ و توانایی ستایش همه ی زیبایی های طبیعت را بدست میآوری؛ و احساس می کنی همه چیز پر از سادگی، زیبایی، و اعجاب است! نگاه کن! ببین! با نگاهی تازه، زنده بودن و نفس کشیدن را ارزشمند بشمار! و از حس بودن، زندگی و سرزندگی، لبریز شو!

سبز در سبز

«سبز در سبز» عنوان سومین قطعه موسیقی گفتار آلبوم صوتی با عنوان با نیلوفر تا مهتاب، به قلم و با اجرای مهرداد محمدپور، آهنگسازی و تنظیم ایمان حجت می باشد؛ که با توصیف شاعرانه طبیعت، حس تخیل و قدرت تفکر شنونده را بر می انگیزد؛ و به وی این امکان را می دهد تا با انجام تکنیک تجسم فعال، حس بینظیر یگانگی با طبیعت را تجربه کند.

چشمانت را به روی طبیعت باز کن! و زیباییهای اطرافت را ببین! لبریز شو از احساس زندگی، لبریز شو! همراه با حس بودن، طراوت و شادابی، نشاط و سرزندگی را در کنار خود می بینی؛ و انرژی و تحرک، در تو جاری می شود.
نگاه کن! با نگاهی از نو به طبیعت و اطراف، خود را کودکی پر از شگفتی و رضایت حس می کنی؛ با احساسی سرشار از توانایی دوباره، برای دیدن و لذت بردن. تازه و ساده نگاه کن! همه چیز در اطرافت شگفت انگیز و پاک می نماید؛ و تو سرسبزی بهار، شادابیِ جوانه و لطافتِ باران را، به تجربه می نشینی.
نگاهی نو به طلوع و غروبِ خورشید، تو را در زیبایی و شگفتی غرق می کند. لبریز از عشق و گرمای زندگی، احساس می کنی اولین باری است که بر زمین قدم گذاشته ای! نگاه تازه ات به پرنده، سبزِ درخت، آبیِ دریا، پرتو طلایی خورشید و زیبایی شکوفه، از شادابی لبریزت می کند؛ و توانایی ستایش همه ی زیبایی های طبیعت را بدست میآوری؛ و احساس می کنی همه چیز پر از سادگی، زیبایی، و اعجاب است! نگاه کن! ببین! با نگاهی تازه، زنده بودن و نفس کشیدن را ارزشمند بشمار! و از حس بودن، زندگی و سرزندگی، لبریز شو!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

مسافران خواب بی‌آرتی

مسافران خواب بی‌آرتی

اتوبوس‌های بی‌آرتی از وسط بزرگراه امام علی(ع) می‌گذرند. اگر اهل تهران باشید یا دست کم گذرتان به این شهر افتاده باشد لابد دیده‌اید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر