jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۹۸۱۱۵۲   ۰۱ دی ۱۳۹۵  |  ۱۵:۰۲

سبز در سبز عنوان سومین قطعه موسیقی گفتار آلبوم صوتی با عنوان با نیلوفر تا مهتاب، به قلم و با اجرای مهرداد محمدپور، آهنگسازی و تنظیم ایمان حجت می باشد؛ که با توصیف شاعرانه طبیعت، حس تخیل و قدرت تفکر شنونده را بر می انگیزد؛ و به وی این امکان را می دهد تا با انجام تکنیک تجسم فعال، حس بینظیر یگانگی با طبیعت را تجربه کند. چشمانت را به روی طبیعت باز کن! و زیباییهای اطرافت را ببین! لبریز شو از احساس زندگی، لبریز شو! همراه با حس بودن، طراوت و شادابی، نشاط و سرزندگی را در کنار خود می بینی؛ و انرژی و تحرک، در تو جاری می شود. نگاه کن! با نگاهی از نو به طبیعت و اطراف، خود را کودکی پر از شگفتی و رضایت حس می کنی؛ با احساسی سرشار از توانایی دوباره، برای دیدن و لذت بردن. تازه و ساده نگاه کن! همه چیز در اطرافت شگفت انگیز و پاک می نماید؛ و تو سرسبزی بهار، شادابیِ جوانه و لطافتِ باران را، به تجربه می نشینی. نگاهی نو به طلوع و غروبِ خورشید، تو را در زیبایی و شگفتی غرق می کند. لبریز از عشق و گرمای زندگی، احساس می کنی اولین باری است که بر زمین قدم گذاشته ای! نگاه تازه ات به پرنده، سبزِ درخت، آبیِ دریا، پرتو طلایی خورشید و زیبایی شکوفه، از شادابی لبریزت می کند؛ و توانایی ستایش همه ی زیبایی های طبیعت را بدست میآوری؛ و احساس می کنی همه چیز پر از سادگی، زیبایی، و اعجاب است! نگاه کن! ببین! با نگاهی تازه، زنده بودن و نفس کشیدن را ارزشمند بشمار! و از حس بودن، زندگی و سرزندگی، لبریز شو!

سبز در سبز

«سبز در سبز» عنوان سومین قطعه موسیقی گفتار آلبوم صوتی با عنوان با نیلوفر تا مهتاب، به قلم و با اجرای مهرداد محمدپور، آهنگسازی و تنظیم ایمان حجت می باشد؛ که با توصیف شاعرانه طبیعت، حس تخیل و قدرت تفکر شنونده را بر می انگیزد؛ و به وی این امکان را می دهد تا با انجام تکنیک تجسم فعال، حس بینظیر یگانگی با طبیعت را تجربه کند.

چشمانت را به روی طبیعت باز کن! و زیباییهای اطرافت را ببین! لبریز شو از احساس زندگی، لبریز شو! همراه با حس بودن، طراوت و شادابی، نشاط و سرزندگی را در کنار خود می بینی؛ و انرژی و تحرک، در تو جاری می شود.
نگاه کن! با نگاهی از نو به طبیعت و اطراف، خود را کودکی پر از شگفتی و رضایت حس می کنی؛ با احساسی سرشار از توانایی دوباره، برای دیدن و لذت بردن. تازه و ساده نگاه کن! همه چیز در اطرافت شگفت انگیز و پاک می نماید؛ و تو سرسبزی بهار، شادابیِ جوانه و لطافتِ باران را، به تجربه می نشینی.
نگاهی نو به طلوع و غروبِ خورشید، تو را در زیبایی و شگفتی غرق می کند. لبریز از عشق و گرمای زندگی، احساس می کنی اولین باری است که بر زمین قدم گذاشته ای! نگاه تازه ات به پرنده، سبزِ درخت، آبیِ دریا، پرتو طلایی خورشید و زیبایی شکوفه، از شادابی لبریزت می کند؛ و توانایی ستایش همه ی زیبایی های طبیعت را بدست میآوری؛ و احساس می کنی همه چیز پر از سادگی، زیبایی، و اعجاب است! نگاه کن! ببین! با نگاهی تازه، زنده بودن و نفس کشیدن را ارزشمند بشمار! و از حس بودن، زندگی و سرزندگی، لبریز شو!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صدای گام دوم در «رادیو انقلاب»

صدای گام دوم در «رادیو انقلاب»

رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم تصریح می‌کنند: «انقلاب‌ اسلامی پس از نظام‌سازی، به رکود و خاموشی دچار نشده و نمی‌شود و میان جوشش انقلابی و نظم سیاسی و اجتماعی تضاد و ناسازگاری نمی‌بیند، بلکه از نظریه نظام انقلابی تا ابد دفاع می‌کند.»

کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

یک پیشرفت خیره‌کننده

یک پیشرفت خیره‌کننده

گمانم سال ۸۷ بود که گزارشی رفته‌بودیم درباره این‌که جایگاه کتاب در سبد خانوارها چقدر است؟ تیتر گزارش از آنهایی بود که به یاد می‌ماند؛ کباب یا کتاب؟ بعد هم قیمت کتاب را ( که آن زمان بسیار ارزان بود) قیاس کرده‌بودیم با خوراکی‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر