دستگیری قاتل پس از 18 سال زندگی زیرزمینی

قاتل دو مرد در یکی از روستاهای دلگان پس از 18 سال زندگی مخفیانه شناسایی و دستگیر شد.
کد خبر: ۹۷۹۸۸۳
دستگیری قاتل پس از 18 سال زندگی زیرزمینی

به گزارش جام جم آنلاین، فرمانده انتظامی شهرستان دلگان در مصاحبه با میزان گفت: در پی وقوع قتل مسلحانه دو مرد جوان در یکی از روستاهای شهرستان دلگان در سال 1377، ماموران در ادامه رسیدگی به پرونده های قتل هویت یکی از قاتلان را شناسایی کرده و دریافتند که این فرد پس از چندین سال که به مکان نا معلومی متواری بوده ،به این شهرستان بازگشته به صورت مخفیانه در یکی از مناطق حاشیه شهرستان دلگان در حال زندگی است.

سرهنگ احمد ثمره حسینی افزود: کاراگاهان پلیس در نتیجه اشراف اطلاعاتی و اقدامات شبانه روزی، مخفیگاه این متهم فراری را شناسایی کرده و در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی در حالی که گمان نمی کرد توسط ماموران شناسایی شده، دستگیر شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: این متهم حرفه ای که در ابتدا منکر انجام قتل بود در تحقیقات تخصصی پلیس به ارتکاب قتل دو مرد جوان با همکاری دو نفر دیگر با استقاده از اسلحه غیر مجاز اعتراف کرد که ماموران در ادامه رسیدگی به این پرونده دو همدست این متهم را نیز پس از شناسایی در شهرستان دلگان دستگیر کردند.

ثمره حسینی با اشاره به این که هدف از ارتکاب این قتل ها، اختلافات قومی بوده، خاطر نشان کرد: متهمان پس از تکمیل تحقیقات به مراجع قضایی معرفی شدند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
خونه خراب
Lao People's Democratic Republic
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۸
۰
۰
خونه تون خراب بشه. این 18سال چطور آب خوش از گلوتون پایین میرفته

نیازمندی ها