jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۷۷۸۴۲ ۲۲ آذر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

حمایت همه‌جانبه قرمزها از طارمی

باید آقای گل شوی

پای مهدی طارمی به گلزنی باز شد. مهاجم پرسپولیسی‌ها که چند هفته موقعیت خراب می‌کرد و گل نمی‌زد، سرانجام در بازی پدیده برای تیمش گلزنی کرد تا به قول خیلی‌ها موتور گلزنی‌اش روشن شود. قبل از این بازی بود که بازیکنان پرسپولیس به طارمی گفتند، استرس نداشته باشد و در این بازی گل می‌زند.

پس از بازی بود که مسلمان و رضائیان سراغ مهدی رفتند و به او گفتند: دیدی گفته بودیم گل می‌زنی. طارمی موفق شد گل اول قرمزها را مقابل پدیده به ثمر برساند. با گلی که او به ثمر رساند، شش گله شد و توانست خودش را در جدول گلزنان یک پله بالاتر ببرد. حالا همبازی‌های طارمی هم از او توقع دارند که مثل فصل گذشته آقای گل لیگ برتر شود و خوش بدرخشد. حتی دو سه بازیکن تیم در رختکن خطاب به این بازیکن گفتند: باید آقای گل شوی و نشان دهی درخششت اتفاقی نبوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر