هیئت مدیره تیم فولاد یزد تغییر کرد

هیئت مدیره تیم فولاد یزد تغییر و هیئت مدیره جدید تشکیل شد. هفته آینده مدیرعامل نیز معرفی گردد.
کد خبر: ۹۷۷۲۸۰
هیئت مدیره تیم فولاد یزد تغییر کرد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تابناک یزد، برخی رسانه ها از برکناری امیری از سرمربی تیم فولاد یزد خبر دادند. سیدمرتضی قبله زاده با تکذیب برکناری خبر امیری از سرمربی گری تیم فولاد یزد گفت:امروز ناگهان در یک رفتار شائبه برانگیز خبر از برکناری سرمربی تیم فولاد یزد توسط برخی مسئولان مستعفی تیم فولاد یزد در رسانه ها منتشر شد.

وی افزود: بعد از انتشار این خبر جلسه اضطراری با حضور نماینده یزد و سایر مسئولان مرتبط تشکیل و هیئت مدیره تیم فولاد تغییر کرد و هیئت مدیره جدیده به حضور آقایان موسوی ( نماینده یزد در مجلس) غلامعلی سفید( استاندار اسبق یزد) شجاع( از مسئولان شرکت فولاد یزد) تشکیل داده شد و قرار شد تا هفته آینده مدیرعامل نیز معرفی گردد.
قبله زاده در خصوص مالکیت تیم فولاد هم گفت: مقرر شد شرکت فولاد یزد صرفا اسپانسر مالی تیم باشد و تصمیمات توسط هیئت مدیره اخذ شود.
او با تکذیب خبر برکناری امیری از سرمربی گری تیم فولاد یزد گفت: اقای امیری نه تنها برکنار نشده است بلکه از او خواسته شده با تمام توان و قدرتش تیم را مدیریت کند تا جبران نتایج ضعیف صورت بگیرد در عین حال به مدیرعامل قبلی هم تذکرات جدی داده شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها