jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۶۹۰۶۵   ۲۶ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سردار آزمون به سیم آخر زد!

از هیچ جا پیشنهاد ندارم

سردار آزمون اینجا، سردار آزمون آنجا، سردار آزمون همه‌جا؛ این استنباطی است که می‌توان از اخبار اخیر درباره مهاجم جوان تیم ملی داشت.

هر روز یک خبر درباره او به گوش ما می‌رسد. یک روز می‌گویند او در آستانه انتقال به بارساست، یک روز حرف از آرسنال می‌شود و حالا هم بحث حضور او در آژاکس آمستردام و لیورپول انگلیس است. دیروز هم پدر سردار آزمون، مصاحبه‌ای با یکی از روزنامه‌های ورزشی داشت و گفت، خود آرسن ونگر سرمربی آرسنال با قربان بردیف، سرمربی سردار درباره او صحبت کرده است. البته پدر آزمون درباره انتقال او به لیگ‌های اروپایی، حرف‌های جالب‌تری زد و گفت، بردیف باید در این باره تصمیم بگیرد و سردار باید تفکراتش را حرفه‌ای کند.

آزمون که روزهای اخیر در این زمینه سکوت کرده بود، روز گذشته سرانجام واکنش تندی نشان داد و در حالی که کاملا مشخص بود از سوالات مکرر و اخبار اخیر ناراضی است، گفت: نه از لیورپول، نه از آرسنال، نه از آژاکس؛ به خدا از هیچ جا پیشنهاد ندارم! بعضی‌ها این صحبت‌ها را واکنش او به مصاحبه دیروز پدرش قلمداد کردند. در هر صورت سردار نشان داد، از سوالات تکراری درباره انتقالش به تیم‌های بزرگ خسته شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر