Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
حوادث عمومی کد خبر: ۹۶۶۱۱۴ ۱۸ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۷:۴۷

زن آرایشگر با انگیزه‌ای نامشخص خود را در محل کارش حلق‌آویز کرد و به زندگی‌اش پایان داد.

خودکشی زن آرایشگر در آرایشگاه

به گزارش جام‌جم، شامگاه شنبه فردی با پلیس تماس گرفت و از مرگ مشکوک زن جوانی در آرایشگاه زنانه‌اش در محله نازی‌آباد تهران خبر داد.

ماموران با حضور در آنجا مشاهده کردند جسد زن جوان در حالی که حلق‌آویز شده، داخل آرایشگاه زنانه‌اش افتاده است.

با گزارش کشف این جسد به بازپرس سجاد منافی‌آذر، کشیک قتل دادسرای امور جنایی تهران، ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم در آنجا حاضر شده و مشاهده کردند زن جوان خود را حلق‌آویز کرده است و ساعتی از مرگ او می‌گذرد.

ماموران به تحقیق از همسایه‌ها پرداختند که معلوم شد این زن در این آرایشگاه کار می‌کرده، مشکلاتی نداشته و نمی‌دانند او به چه علت خودکشی کرده است.

زن آرایشگر قبل از خودکشی در آرایشگاه را بازگذاشته و جسد او توسط یکی از مشتریانش پیدا شده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۸
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
رضا هاشمی
-
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۸
ضمن تسلیت به دولتمردان، همه‌ی اشكال مربوط به خودكشی‌ها مستقیم یا غیرمستقیم به مخاطرات مالی و امنیت معیشتی ولو در درازمدت و هم كوتاه‌مدت ختم می‌شود حتی در بین ثروتمندان و طبقه متوسط
۰
۰
بینام
-
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۸
جان؟؟؟؟!!!
رضا
-
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۸
چقدر تو جامعه خودكشی و قتل إفزایش داشته اصلا مردم امیدی براشون نمونده با این زندگی كه ماداریم واقعا حق دارن همش گرانی و ركود
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۸
عقل هم خوب چیزیه،آدم نباید همه چیز رو به فقر نسبت بده،تو دهه ی بیست مردم از گرسنگی جون میدادن ولی خودكشی نمیكردن
۰
۰
رضا هاشمی
-
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۸
شما از كجا می‌دونی؟ اون‌موقع كه جام‌جم نبوده اتفاقیه خودكشی‌ها رو اعلام كنه!
بعد اینكه خودكشی در هر زمان و شرایطی شیوه و انگیزه متفاوتی ایجاب می‌كند. در زمانه‌ای كه همه‌ی مردم شبیه همند مثلاً همه یا اكثریت فقیر هستند انگیزه‌ای برای از بین بردن خود وجود ندارد. انگیزه‌ی خودكشی بیشتر در حالاتی هست كه فاصله‌ی میان فقیر و غنی به شكل چشم و هم‌چشمی افزایش یابد. یا زمانی كه انتظار اطرافیان از شخص زیاد است و آن شخص نمی‌تواند آن انتظارات را برآورده و یا به پای اطرافیان برسد و یا در شرایطی كه فرد نسبت به اطرافیان موقعیت خود را از دست‌رفته می‌بیند مثل خودكشی حسابدار حزب كارگزاران كه در نامه‌ای كه از ایشان بر جا مانده، عدم تأمین مالی شهریه فرزندان و معیشت خانواده ذكر شده. در حالی كه ایشان تحصیلكرده و در تخصص خود باتجربه هم بوده و می‌توانست نسبت به مردم طبقه متوسط درآمد بهتری هم داشته باشد ولی چون بلحاظ مالی از جایگاه خود افول كرده لذا دست به خودكشی زده متأسفانه.
نرم افزار موبایل
-
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۸
واقعا كه
۰
۰
بهروزرجبی
-
۰۷:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۹
سلام.هیچ انگیزه وعلتی خودكشی راتوجیه نمی كند.خودكشی در دین مبین اسلام گناهی بزرگ می باشد وتا آنجا كه من می دانم درسایرادیان نیز اینچنین است اغلب كسانی كه خودكشی می كنند افرادی ضعیف النفس هستند وبجای توكل به خداوندیكتا وتلاش بیشتر وحتی درصورت لزوم درخواست كمك ازمشاورین وخیرین معتمد ومقید، متاسفانه برای خلاصی از گرفتاریها ومعضلاتشان به خودكشی متوسل میشوند.
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۹
خدا رحمتش كنه ولی خودكشی اخرین راه نبود
۰
۰

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر