jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۶۵۴   ۱۷ خرداد ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۲

تیم ملی سوئد با پیروزی 2 بر یک مقابل نیجریه یک قدم دیگر برای صعود به مرحله بعد امیدوارتر شد سوئدی ها در این دیدار که عصر روز گذشته در ورزشگاه کوبه وینگ ژاپن برگزار شد با گلهای دقیقه 33 و35 هنریک لارسن توانست قدرت برتری خود را به رخ نیجریه بکشد

نیجریه تک گل خود را در دقیقه 27 توسط جولیوس آگاهووا به ثمر رساند تا با وجود درخشش غیر قابل تصور، آنها هم از جام جهانی وداعی زود هنگام داشته باشند اخبار رسیده از اردوی تیم ملی فوتبال آلمان حاکی است که میروسلاو کلوزه و کریستف متزلدر،2 بازیکن اصلی این تیم به خاطر آسیب دیدگی ممکن است در دیدار با کامرون حضور نداشته باشند کلوزه ، که در حال حاضر با4 گل زده در صدر جدول گلزنان جام جهانی 2002 قرار دارد، روز چهارشنبه در دیدار مقابل ایرلند از ناحیه زانوی راست خود دچار آسیب دیدگی شد و در دقیقه 85 از زمین خارج شد. این در حالی است که متزلدر نیز در حال حاضر دچار کشیدگی عضله پا شده است و تحت معالجه قرار دارد او ممکن است نتواند در مقابل کامرون که از حساسیت زیادی برای تیم آلمان برخوردار است حاضر شود گفته می شود، کلوزه اعلام کرده است در زمان باقیمانده به آمادگی لازم دست خواهد یافت و به طور یقین در این دیدار به میدان خواهد آمد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر