jamejamonline
گوناگون عمومی کد خبر: ۹۵۹۱۷۰   ۰۲ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مثلث برمودا از آن دست معماهایی در رابطه با جهان ماست که تا امروز پاسخی قطعی برای حل آن پیدا نشده است.

راز مثلث برمودا حل شد؟ (عکس)

به گزارش جام جم آنلاین ، مثلث برمودا که به نام مثلث شیطان هم شناخته می‌شود، حدود منطقه‌ای در ناحیهٔ غربی اقیانوس اطلس شمالی است که گفته می‌شود بیش از ۵۰ کشتی و ۲۰ هواپیما به طرز مرموزی در این منطقه ناپدید شده و یا از بین رفته‌اند. این محدوده بطور دقیق دارای شکل مثلث نیست و فقط ظاهری شبیه به مثلث دارد.

اما اکنون ادعایی برای حل معمای اسرار آمیز مثلث برمودا مطرح شده است. ابرهای موسوم به شش ضلعی جریانی بمب مانند از هوا با سرعت 170 مایل در ساعت ایجاد می کنند که ممکن است دلیل ناپدید شدن آن کشتی ها و هواپیماها باشد.

دانشمندان اکنون بر این باورند که ابر و پدیده های آب و هوایی دلیل شکل گرفتن مثلث مخوف برمودا هستند که هر چیزی را درون خود می بلعد.

جریان هوا و بادهای پرقدرت باعث می شود در این محوطه اسرار آمیز موج هایی به طول 45 فوت ایجاد شود.

به هر حال گزارش های مختلف حاکی از ناپدید شدن حداقل 70 کشتی کوچک و بزرگ و هواپیماهای مختلف در محوطه مخوف و اسرار آمیز مثلث برمودا در طول تاریخ است.

تصویری از ابرهایی موسوم به شش ضلعی را می بینید که دلیل اصلی جریان های شدیدی در این منطقه می شود که ناپدید شدن هواپیماها و کشتی های زیادی را رقم زده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۹
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
پیراسته فر
-
۰۶:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۲
خیلی ناقص بود
چرااین ابرها وتندبادها دراین جزیره شكل می گیرند!چرادردریاها واقیانوسهاودریاهای دیگرچنین اتفاقی نمی افتد؟
۰
۰
حسن
-
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۲
با عرض سلام...
كاملا دروغه....
یعنی با عقل جور در نمی یاد
آیا جدیدا و تو این سالها هم باز تاریخ تكرار شده در بلعیدن هواپیما ها و كشتیها
به نظره من....
كه این خبر ...برای عوام فریبی و توجه مردم را به موضوع جلب كردن است
تا مردم چه برداشتی از موضوع پیدا میكنند
mehrdad@gmail.com
-
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۲
باسلام
جزایرمثلث برمودا چون ازفوران آتش نشان كه خیلی از جزایر نیز از این طریق به وجود آمدند بااین تفاوت كه سنگهای گرانیتی این جزایر دارای آهن زیاد وحالت آهن ربایی ومغناطیسی كه اغلب فلزات آهن این خاصیت رودارند و باكمك ابر ومه وهوای نامناسب ،دراین قسمت قطب نماها ومسیریابهای هواپیماها وكشتی هارو دچار اشكال نموده به نحوی كه از رادار خارج یاباعث اتمام سوخت وقطع شدن ارتباط بی سیم وبرخورد با سنگهای تیشه ای این سواحل وكوههای بلند می شود درحالی كه فكر میكنند باتوجه به اطلاعات قطب نماها درمسیر درست درحال حركت هستند ازمسیرخودخارج وحتی دور خود می گردند همانند این جزایر درژاپن وجود دارد كه آب وهوای مناسبی داشته وبه این مسئله پی بردند كه بانزدیك شدن به این جزایر مسیر یاب اشتباه عمل می كند باتشكر.
۰
۰
لیلا
-
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۳
ممنون از اطلاعات خوبی كه بهمون دادید . با سپاس
علی تهرانی
-
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۲
باسلام:بحث اصلی اینه كه لاشه این هواپیماها وكشتی ها كجاست؟؟وتا بحال هم پیدا نشده است.بیشتر این ناپدیدی ها در دهه 50 و60 و70 میلادی بوده است.
۰
۰
meysam@gmail.com
-
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۳
باسلام
اگر به نقشه ماهواره ای بالا نگه كنید متوجه میشوید كه ابرهای گسترده ای وجود دارد وفقط درقسمت جزایرنیست كه می فرمائید چراتو این جزایر تند باد وابر تشكیل می شود ومعمولا در سواحل خیلی از دریاها تند باد ومه آلود وجود دارد . ثانیا خیلی ها از حادثه تصادف با صخره ها واز مثلث برمودا سالم بیرون آمدند وخیلی از لاشه هواپیماها وكشتی ها پیداشده وجمعا 4هواپیما و8كشتی بوده اینجور نبوده كه همه هواپیماها ناپدید شده باشندوباپیشرف رادار هوایی مشكل حل شده است وتابحال كسی مثل قدیم ناپدید نمی شود و وقت افسانه های ساختگی مردم هستند كه باقی مانده اند .واگر شمادوست دارید مثلث برمودا رو یه چیز ماورایی قبول كنید من حرفی ندارم ولی میتونید از اینترنت مطالعه كنید یا كتاب مثلث برمودای 2رو مطالعه كنید
۰
۰
مجید
-
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۴
سه شش ضلعی 666 !!!!
۰
۰
محمود
-
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۵
كار كار آمریكا بوده. مرگ بر آمریكا
۰
۰
محمد
-
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۴
بخوان وحالش ببر
۰
۰