معاون اول رئیس جمهور در حکمی محمدرضا نعمت زاده را به عنوان جانشین رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان های تهران و مرکزی تعیین کرد.
کد خبر: ۹۴۴۳۰۴
حکم جهانگیری برای نعمت زاده

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از شاتا، این حکم برای سرعت بخشیدن به اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ، ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب (‌مدظله العالی) و عمل به تاکیدات رییس جمهور محترم در تحقق برنامه های مرتبط با این سیاست ها در سال 95 صادر شده است.

دربخش هایی از این حکم آمده است: «در اجرای این حکم کلیه دستگاه های اجرایی موظفند هماهنگی و اقدام لازم را با جنابعالی معمول نمایند.»

گفتنی است طی این حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت موظف شده است با همکاری دبیرخانه ستاد و همه دستکاه های اجرایی برای دستیابی به اهداف سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی به کار گیرد و گزارش پیشرفت فعالیت ها را پایان هر ماه به معاون اول رییس جمهور ارسال نماید.

اسحاق جهانگیری ریاست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی را بر عهده دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
محمد
-
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۲
۰
۰
بابا ول كنید پیر مرد راه هم به سختی میره همون كه دستش است به منزل برسونه مخلصش هم هستیم
جانبازو بازنشسته
-
۰۶:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۴
۰
۰
آقای جهانگیری از نخبگان جوان استفاده كن این همه نخبه و پر انرژی در مملكت است این آقای نعمت زاده مدیر عامل 19 شركت و چندین ... است شما را به خدا مردم را بدبخت تر از این نكنید این آقا وقتی صحبت می كند نفس كم می آورد این دو استان خودشان یك كشور هستند لطف كنید یك جوان نخبه پر انرژی بگذارید

نیازمندی ها