jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۳۸۱۲۵   ۰۷ شهريور ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

قرار بر این بود تیم ستارگان لالیگا مانند سال قبل که تیم ستارگان جهان به ایران آمد، در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم ستارگان فوتبال ایران برود. دیداری که متاسفانه نگذاشتند آن‌طور که شایسته فوتبال ایران است، پیش برود. کاری کردند که بذر بدبینی و تردید و شک به جان همه افتاد، ورزشگاه آزادی خالی شد و فضا به سمتی رفت که ستارگان لالیگا به فوتبال ایران بی‌احترامی کنند. بازی می‌توانست مانند سال قبل باشکوه برگزار شود و همه از آن بهره ببرند. هم بازیکنان ایران، هم رسانه‌ها و هم مردم. اما اجازه ندادند ماجرا این‌طور باقی بماند. در انتهای این درام تلخ، بیش از همه، فوتبال ایران آسیب دید.

فوتبال ایران سرمایه‌های خود را به زحمت به‌دست می‌آورد و خیلی راحت آنها را از دست می‌دهد. همان‌طور که علی دایی را شکستیم، مهدی مهدوی‌کیا، کریم باقری، علی کریمی، وحید هاشمیان و خیلی‌های دیگر را نابود کردیم. آنها را با دل شکسته از فوتبال جدا کردیم و حتی به دو نفر آنها فضا برای کار در این فوتبال نمی‌دهیم.

همین ماجرا برای دیگران هم تکرار می‌کنیم. به بهانه این‌که دیداری باشکوه برای نکونام برگزار خواهد شد، او را از این بازی کنار زدند تا فوتبال ایران ضرر کند. در انتهای بازی سرد ستارگان لالیگا با ستارگان فوتبال ایران همه شکستند. از علی پروین تا جواد نکونام و آن‌که بیش از همه ضرر کرد فوتبال ایران بود.

رضا پورعالی

ورزش

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

حق مطالبه از مسؤولان

حق مطالبه از مسؤولان

جایگاه مردم در حكومت مردم‌سالاری دینی اساسی و غیرقابل‌انکار است.حضورمردم پای صندوق‌های رأی یكی ازتجلیات این موضوع است اما صرفا محدود به آن نیست بلكه مطالبات مردمی هم جزئی از وظایف حكومت برآمده از مردم‌سالاری دینی است. ما در اندیشه مردم‌سالاری دینی هم برای مردم حق قائلیم و هم وظیفه.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر