jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۳۵۲۴۴   ۳۱ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

تیم ملی خوب است و فقط نیاز به حمایت دارد

آندو: با کسی آشتی نکرده‌ام!

آندرانیک تیموریان، کاپیتان تیم ملی درست از روزی که به اردوی ایران ملحق شده، شاهد اتفاقاتی بوده است. او قبل از بازی تراکتورسازی و ماشین‌سازی، به سمت امیر قلعه‌نویی رفت و با این مربی دست داد. خیلی‌ها از این اتفاق به‌عنوان آشتی یاد کردند و نوشتند تیموریان با این رفتار، با قلعه‌نویی آشتی کرده است.

سرمربی تراکتورسازی هم تا روزها بعد از بازی در مصاحبه‌های مختلف درباره آندو حرف زد و حتی به انتقاد شدید از این بازیکن پرداخت که چرا در گذشته علیه او مصاحبه کرده است. او همچنین گفت، تیموریان را بخشیده است، اما این بازیکن حرف جالب‌تری می‌زند و می‌گوید آشتی در کار نبوده است! آندو وقتی با این سوال روبه‌رو می‌شود که آیا با مربی تراکتورسازی آشتی کرده‌ای و نظرت درباره مصاحبه اخیر او چیست، می‌گوید: من با کسی آشتی نکرده‌ام! ما فقط دست دادیم. تیموریان گویا فقط برای ادای احترام چنین کاری کرده است.

مشکل او و امیر قلعه‌نویی دو فصل قبل شروع شد. تیموریان در نیم‌فصل به دلیل پاره‌ای مشکلات از استقلال رفت و خیلی‌ها می‌گفتند،‌ این مساله بی‌ربط به شرایط سختی نیست که کادر فنی برایش رقم زده است. در آن فصل، حتی بوقچی‌های استقلال در جریان تمرین این تیم با آندرانیک تیموریان درگیری لفظی پیدا کردند. پس از آن بود که آندو تصمیم گرفت از جمع آبی‌ها جدا شود چراکه اعتقاد داشت در صورت ماندن در این تیم، مورد بی‌احترامی بیشتری قرار می‌گیرد.

او پس از جدایی از استقلال به تراکتورسازی رفت و هر بار که گل می‌زد یا پاس گل می‌داد، جلوی دوربین‌ها شادی معنادار می‌کرد. تیموریان حتی در یک مصاحبه جنجالی درباره اتفاقات استقلال حرف زد. آندو ترجیح می‌دهد این روزها تمرکزش را زیاد روی چنین اتفاقاتی نگذارد و درباره آخرین شرایط تیم ملی هم می‌گوید: همه چیز خوب است. اردو، زمین، بازی تدارکاتی، آرامش و... فقط نیاز به حمایت داریم. بدون حمایت به جایی نخواهیم رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر