jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۳۲۹۲۰ ۲۵ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

آخرین توضیحات نکونام درباره وضعیتش

دیروز پیگیر شینگنم بودم

جواد نکونام، مربی جدید تیم ملی نتوانست با دیگر ملی‌پوش‌ها عازم سفر ایتالیا شود. در حالی که گفته می‌شود اصلی‌ترین علت بازماندن نکونام از این سفر، مشکل ویزای شینگن اوست، خیلی زود خبر رسید مشکل اصلی به ماجرای نداشتن قراردادش برمی‌گردد.

فدراسیون فوتبال ایران با وجود توافق با این مربی هنوز قراردادی با او امضا نکرده است. نکونام درباره آخرین شرایط خود به جام‌جم ورزشی می‌گوید: سر کلیات با فدراسیون توافق کردیم و قرار شده ظرف همین روزها قرارداد بین ما امضا شود. یعنی مشکلی برای ملحق شدن نکونام به تیم ملی ایران وجود ندارد. کاپیتان سابق ایران توضیح می‌دهد: ان‌شاءالله که مشکلی نیست. دیروز پیگیر ویزای شینگن بودم. مسئولان فدراسیون فوتبال هم تماس گرفتند و در زمینه امضای قرارداد صحبت‌هایی انجام دادیم. فکر می‌کنم شرایط مهیا شود و بتوانم بزودی در اردوی تیم ملی حاضر باشم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر