jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۳۲۷۹۶ ۲۵ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

آخرین توضیحات نکونام درباره وضعیتش

دیروز پیگیر شینگنم بودم

جواد نکونام، مربی جدید تیم ملی نتوانست با دیگر ملی‌پوش‌ها عازم سفر ایتالیا شود. در حالی که گفته می‌شود اصلی‌ترین علت بازماندن نکونام از این سفر، مشکل ویزای شینگن اوست، خیلی زود خبر رسید مشکل اصلی به ماجرای نداشتن قراردادش برمی‌گردد.

فدراسیون فوتبال ایران با وجود توافق با این مربی هنوز قراردادی با او امضا نکرده است. نکونام درباره آخرین شرایط خود به جام‌جم ورزشی می‌گوید: سر کلیات با فدراسیون توافق کردیم و قرار شده ظرف همین روزها قرارداد بین ما امضا شود. یعنی مشکلی برای ملحق شدن نکونام به تیم ملی ایران وجود ندارد. کاپیتان سابق ایران توضیح می‌دهد: ان‌شاءالله که مشکلی نیست. دیروز پیگیر ویزای شینگن بودم. مسئولان فدراسیون فوتبال هم تماس گرفتند و در زمینه امضای قرارداد صحبت‌هایی انجام دادیم. فکر می‌کنم شرایط مهیا شود و بتوانم بزودی در اردوی تیم ملی حاضر باشم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر