jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۱۷۵۷۴   ۰۹ تير ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سرمربی پیشین دپورتیوولاکرونیا جانشین ویسنته دل بوسکه در تیم ملی فوتبال اسپانیا می‌شود.

اسپانیا پس از شکست برابر ایتالیا با یورو 2016 خداحافظی کرد و اکنون فدراسیون فوتبال اسپانیا سرگرم مذاکره با خواکیم کاپاروس است. کاپاروس کامینو سابقه مربیگری در رکرتیوو، ویارئال، سویا، دپورتیوولاکرونیا، اتلتیک بیلبائو، مایورکا، لوانته و گرانادا (فصل‌ گذشته) را دارد و یکی از گزینه‌های جدی مقامات فوتبال اسپانیا برای هدایت تیم ملی فوتبال این کشور است. ویسنته دل بوسکه ساعتی پس از خروج از استادیوم و به محض بیرون آمدن از اتاق خود در هتل محل اقامت تیم در تماسی تلفنی با ویار، نایب رئیس یوفا و ریاست سازمان لیگ فوتبال اسپانیا از سمت خود استعفا و در ارتباط تصویری کوتاهی با تلویزیون ملی اسپانیا از مردم این کشور عذرخواهی کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر