jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۱۳۹۲۳ ۲۷ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

اروپایی شدن؛ رویای پورعلی گنجی

مرتضی به ایران برنمی‌گردد

مرتضی پورعلی گنجی و یک بار دیگر بحث حضورش در پرسپولیس.صبح دیروز برانکو ایوانکوویچ به مسئولان این تیم گفت دوباره باب مذاکره با مرتضی را باز کنند و هر طور شده این ملی‌پوش فوتبال را به پرسپولیس بیاورند.

به همین بهانه با مرتضی پورعلی گنجی تماس گرفتیم تا خودش در این زمینه پاسخگو باشد. البته مرتضی زیاد اهل مصاحبه کردن نیست، آن هم در این شرایط.در هر صورت دوست مشترک روزنامه جام‌جم و پورعلی گنجی ترتیب این کار را داد که او پاسخ چند سوال را بدهد.

پورعلی گنجی ابتدا درباره پیشنهاد دوباره پرسپولیسی‌ها گفت: نکته این است که من با السد قرارداد دارم. حالا نمی‌خواهم درباره چیزی حرف بزنم، اما قطعا به استقلال و پرسپولیس نمی‌روم. من برای این تیم‌ها و هواداران دو تیم احترام زیادی قائل هستم، ولی باید بگویم می‌خواهم فوتبالم را در اروپا ادامه بدهم و فعلا قصد بازگشت به فوتبال ایران را ندارم. او با بیان این که حالا بازیکن با تجربه‌ای شده است، ادامه داد: شاید دو سال قبل تجربه کافی نداشتم، اما حالا شرایط فرق می‌کند.می خواهم به دنبال بهترین موفقیت‌ها باشم و در هر تیمی که بازی می‌کنم بهترین عملکرد را از خودم نشان بدهم. پورعلی گنجی در پایان هم درباره جام ملت‌های اروپا گفت:خودم که طرفدار پرتغال هستم، اما به نظرم آلمان قهرمان می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر