jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۱۱۲۰۱   ۱۸ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

فرمانده پلیس راهور تهران بزرگ با بیان این که برای تسهیل در تردد روزه‌داران، ساعت طرح زوج و فرد دو ساعت کاهش پیدا می‌کند، گفت: ساعت طرح زوج و فرد تا دیروز از ساعت 6 و 30 دقیقه تا 19 بود که از امروز از 6 و 30 دقیقه شروع و تا ساعت 17 ادامه خواهد داشت.

به گزارش مهر، تیمور حسینی ادامه داد: ساعات طرح ترافیک و طرح زوج و فرد همانند هم شده و از ساعت 6 و 30 دقیقه تا 17 انجام می‌شود. بنابراین بازه زمانی 17 به بعد فرصت مناسبی برای تردد شهروندان است.

وی یادآور شد: معابر ترافیکی تهران با شروع ماه مبارک رمضان به لحاظ فیزیکی تغییرات ویژه‌ای خواهند داشت، بار صبحگاهی علی‌القاعده با تاخیر شروع شده و 15 تا 20 درصد بار ترافیک شهر تهران سبک‌تر می‌شود. مابه ازای آن از ساعت 17 تا 18 به بعد تا زمان افطار بار ترافیک سنگین‌تر خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر