jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۹۰۷۲۴   ۲۰ اسفند ۱۳۸۴  |  ۰۷:۱۰

شرکت گوگل در تلاش است با راه اندازی سامانه ای جدید برای خرید و فروش های اینترنتی بر روی موتورجست وجوی خود از بزرگ ترین حراجی آنلاین دنیا موسوم به eBay و بخش فروش اینترنتی اجناس به نام PayPal پیشی بگیرد.


این سیستم جدید به کاربران امکان خواهد داد تا با رفتن به بخش فروش اینترنتی اجناس موتور جست وجوی گوگل ، پس از فروش اجناس خود بسیار ساده تر از گذشته پول خود را دریافت کنند.
تاجران و بازرگانان بزرگ که در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت می کنند با استفاده از بخش به آسانی خواهند توانست اجناس خریداری شده از سوی کاربران در نقاط مختلف دنیا را تایید و پول آنها را دریافت کنند.
تحلیلگران فناوری بر این باورند، این سامانه جدید تا مدتی دیگر از بخش پرداخت هزینه در پایگاه اینترنتی eBay که PayPal نام دارد سبقت گرفته و شرکت های صاحب نامی نظیر San Jose را از دور رقابت خارج خواهدکرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.