jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۶۳۹۲ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

نشانی‌های ایمیلی و پیام‌های شخصی بیش از 470 هزار عضو یک سایت هکرها، در پی نفوذ صورت گرفته به آن در اینترنت منتشر شد.

به گزارش ایرنا از بی.بی.سی ورلد، وب‌سایت nulled از جمله سایت‌هایی است که راهکارهایی درخصوص هک کردن ارائه می‌کرد و بازاری برای شناسه‌های کاربری به سرقت رفته بود. داده‌های درز کرده این سایت، شامل اطلاعات مربوط به خرید و فروش بیش از 5000 مورد اطلاعات دزدی است. وب‌سایت یادشده هم‌اکنون آفلاین است و در آن نوشته شده به‌دلیل رفع مشکلات در دسترس نیست. محققان یک شرکت امنیت رایانه‌ای می‌گویند اطلاعات فاش شده، شامل بانک اطلاعاتی فوروم این سایت است که در آن مشخصات کاربری اعضا، نشانی ایمیل پی‌پل اعضا (که برای پرداخت پول از آن استفاده می‌شود) و نشانی آی‌پی آنها دیده می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر