jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۶۳۶۳ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پس از تغییر مدیریت باشگاه سایپا برنامه‌های قبلی که در این باشگاه نوشته شده بود، تغییر کرد.

بیت‌الله رضایی که گفته می‌شد با حسین فرکی به توافق رسیده بود، رفت و جای خود را به درویش داد. مدیری که هنوز در مورد استراتژی‌هایش حرف زیادی گفته نشده مگر این‌که او یک دیدار با پروین و یک دیدار با افشارزاده داشته است. هر چند درویش هنوز به صورت رسمی وارد مذاکره با مربیان آینده سایپا نشده است، اما نزدیکان به درویش احتمال مذاکره با علی دایی را هم رد نمی‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر