jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۶۲۳۱ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رضا کیانیان از جشنواره سال گذشته فیلم فجر بیش از گذشته در کانون توجه قرار گرفته و حضورها و مشارکت‌های بیشتری در جشنواره ها و محافل سینمایی داشته است.

بازی او در کفشهایم کو؟ مورد توجه قرار گرفت و نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد شد. او در جشنواره جهانی فیلم فجر هم رئیس کاخ جشنواره بود و اخیرا هم به‌عنوان سفیر جشنواره فیلم سبز فعالیت می‌کند. همه اینها دلایل خوبی برای تجلیل از او در مراسم گرامیداشت روز جهانی تئاتر است.

معاون امور هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان‌رضوی روز گذشته از تجلیل رضا کیانیان در مراسم گرامیداشت روز جهانی تئاتر در مشهد ـ زادگاه این بازیگر ـ خبر داد. آن‌طور که فارس نوشته، ناصر نبی‌زاده با اشاره به این‌که مراسم گرامیداشت روز جهانی تئاتر و تجلیل از کیانیان عصر امروز در مشهد برگزار می‌شود، افزود: امسال سیاست و چارچوب مرکز امور هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، برگزاری مراسم گرامیداشت روز جهانی تئاتر به جای جشن اردیبهشت تئاتر است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر