jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۹۰۳ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

شنیده می‌شود مهدی رحمتی و امیرحسین صادقی دو بازیکن استقلالی که در گذشته شدیدا با هم مشکل داشتند، آشتی کرده‌اند. آنها به صورت تلفنی با هم حرف زدند و مشکلاتشان را حل کردند. با آشتی این دو، احتمال بازگشت صادقی به استقلال قوت گرفته است.

شنیده می‌شود حسین فرکی در مذاکرات اولیه با باشگاه سایپا تهران به توافق رسیده و احتمال حضورش روی نیمکت این باشگاه زیاد است.

شنیده می‌شود یک شرکت خصوصی که قبلا با باشگاه پرسپولیس همکاری می‌کرد، در آستانه خرید باشگاه نفت تهران قرار دارد. گویا آنها مذاکرات اولیه را با علی دایی برای نشستن روی نیمکت این تیم انجام داده‌اند.

شنیده می‌شود آن مقام مسوول در فدراسیون که گفته می‌شود ماهی ده میلیون تومان حقوق می‌گیرد، علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون است. گویا دبیر کل قبلی یعنی مهدی نبی، ماهی سه میلیون تومان حقوق از فدراسیون می‌گرفت.

شنیده می‌شود علی کفاشیان در فدراسیون فوتبال تمام تلاش خود را کرده تا یارانش را حفظ کند. تاج موافق حضور برخی یاران کفاشیان از جمله یکی از اعضای کمیته بازاریابی و عضو روابط عمومی و کمیته پزشکی نیست، اما رئیس قبلی روی حفظ آنها پافشاری می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

تصویری که روز یکشنبه از حضور وزیر خارجه در مجلس شورای اسلامی منعکس شد، چگونه تصویری بود؟ وزیر خارجه به عنوان مهمان و از باب معارفه و تحلیل وضعیت سیاست خارجی به مجلس دعوت شد؛ اما در لابه‌لای بحث، مکرر همهمه و داد و فریاد از اطراف و اکناف مجلس بلند بود، وزیر خارجه نیز متقابلاً بر حرارت کلام خود می‌افزود، فضای جلسه از حالت گفت‌وگو به جدل میل کرد و درنهایت تصویری متشنج از سطوح بالای حکمرانی در کشور به افکار عمومی مخابره شد.

شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر