jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۵۵۳ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

شنیده می‌شود یکی از بازیکنان لیگ برتری که بسیار مستعد بود و حالا تا مرز نابودی رفته، به لطف سرمربی سابقش توانسته دو خانه در تهران بخرد. این لطف مربی باعث شد تا این بازیکن حالا به آینده امیدوارتر باشد.

شنیده می‌شود یکی از بازیکنان تیم ملی که اخیرا خانه‌ای مجلل در یکی از مناطق تهران خریده، نزدیک بود چکش برگشت بخورد و برایش دردسرساز شود. او لحظه آخر توانست به هر شکلی که شده، این چک را پاس کند.

شنیده می‌شود حنیف عمران‌زاده از همین حالا در فهرست سیاه استقلال در فصل آینده است. پرویز مظلومی در بین دو نیمه بازی صبا هم به این بازیکن پرید و گفت: «آرزو به دل ماندیم یا جا نمانی، یا دریبل نخوری. هر مهاجمی می‌خواهد از تو عبور کند، نه نمی‌گویی!»

شنیده می‌شود همسر رضا قوچان‌نژاد به ایران بازگشته و قصد دارد شکایت خود و همسرش را از یکی از نشریات به دلیل انتشار عکس عروسی‌شان پیگیری کند.

شنیده می‌شود پس از آن‌که افشارزاده از رای محرومیت مهدی رحمتی مطلع شد، با مهدی تاج رئیس جدید فدراسیون فوتبال تماس گرفت و به او گفت جریمه مالی این بازیکن را زیاد کنند و محرومیتش را کم!

شنیده می‌شود بعد از بازی راه‌آهن، در رختکن پرسپولیس رامین رضاییان و امید عالیشاه دو بازیکن پرسپولیس که با هم قهر بودند، با دخالت حاضران آشتی کردند و به مشکلات خود پایان دادند.

شنیده می‌شود علی پروین به صورت تلفنی با یحیی گل‌محمدی سرمربی ذوب‌آهن صحبت کرده و به او گفته است به حاشیه‌ها توجهی نکند. در این تماس تلفنی پروین حتی به یحیی گفته که تیمش مرد و مردانه مقابل استقلال خوزستان بازی کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر