jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۴۵۴ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

تصویر ایران

هنر صدف کاری

کورش موحدی، رزمنده‌ای 54 ساله، اهل و ساکن شهر برزول نهاوند است که می‌خواهد با هنر صدف‌کاری نام خلیج‌فارس را زنده نگه داشته و اقتصادمقاومتی را اجرا کند.

وی در این باره می‌گوید: در سواحل بندرعباس بیش از 20 خانوار در چند روز تلاش برای من دو تن صدف جمع‌آوری و از این راه خرج خود و خانواده‌هایشان را تامین می‌کنند و ضمن حفظ محیط‌‌زیست به اقتصادمقاومتی و ایجاد اشتغال نیز کمک می‌کنند. عکس‌های باشگاه خبرنگاران جوان را در این خصوص ببینید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر