jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۱۴۸ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

شنیده می‌شود خسرو حیدری قصد دارد قراردادش را یک سال دیگر با استقلال تمدید کند.

حیدری در حال حاضر یک فصل دیگر با آبی‌ها قرارداد دارد، ولی می‌خواهد یک فصل دیگر هم تمدید کند تا دو فصل آینده را در کنار آبی‌ها باشد.

شنیده می‌شود رامین رضاییان در مذاکره با مسئولان پرسپولیس گفته در صورتی که پیشنهاد خوب خارجی داشته باشد، از این تیم جدا می‌شود.

کی‌روش به حضور بازیکنان جوان در اروپا اصرار دارد و گویا رامین هم به همین دلیل فکر رفتن به سرش زده است.

شنیده می‌شود برانکو ایوانکوویچ قصد دارد رضا نورمحمدی، کاپیتان پرسپولیس را در فهرست فروش تیمش قرار دهد. نورمحمدی امسال عملکرد خوبی نداشت و زیاد روی نیمکت نشست.

شنیده می‌شود پرویز مظلومی، سرمربی استقلال پس از تساوی تیمش مقابل صبا و گرفتن سهمیه آسیا در جمع بازیکنانش اشک شوق ریخته است!

شنیده می‌شود کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی از جواد نکونام خواسته تا از خرداد و اردوی مقدونیه در کنار تیم ملی ایران باشد.

به ‌این ترتیب احتمالا او بزودی کارش را به عنوان دستیار با تیم ملی آغاز می‌کند.

شنیده می‌شود اعضای کادر فنی یکی از تیم‌های لیگ برتری، دلیل مسمومیتش استفاده از نوشیدنی‌های غیرمجاز بوده ‌است. حتی بازیکنان این تیم و مسئولان باشگاه در جریان مسمومیت او قرار گرفتند و توصیه‌هایی به وی داشتند. این مقام مسئول به احتمال زیاد در فصل جدید از کارش برکنار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر