jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۱۴۵ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

بعد از سریال پنالتی‌های از دست رفته پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ سرانجام در نیم فصل دوم روی نام تمام بازیکنان خط کشید و محسن بنگر مدافع آخر قرمزها را به عنوان پنالتی‌زن اول تیمش انتخاب کرد.

بعد از این انتخاب، پرسپولیس یک بار در دربی صاحب ضربه پنالتی شد که مهدی طارمی و رامین رضاییان با دعوایی که جلوی صد هزار تماشاگر راه انداختند، اجازه نزدیک شدن بنگر به نقطه پنالتی را هم ندادند. غیر از آن هم هر وقت پرسپولیس صاحب ضربه پنالتی شد، بنگر یا محروم بود یا مصدوم یا تعویض شده و در ترکیب سرخپوشان برای زدن ضربه پنالتی حضور نداشت. به این ترتیب یکی از مهم‌ترین و بحث‌برانگیزترین انتخاب‌های پرسپولیس برای تغییر روند در نیم فصل دوم حتی فرصت امتحان شدن هم پیدا نکرد!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر