jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۶۱۹ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

محمد گلریز خواننده سرودهای انقلابی چهره آشنایی است که این روزها قصد دارد برای مدافعان حرم بخواند. او که چندی پیش قطعه‌ای را برای شهید همدانی خواند، به مهر گفت: باور کنید همان‌طور که با جان و دل برای بزرگوارانی چون شهید همدانی خواندم با جان و دل می‌خواهم برای تمام ایثارگران مدافع حرم بخوانم.

من دوست دارم باز هم مانند اوایل پیروزی انقلاب کارهایی را در مناسبت‌های مختلف بخوانم اما وقتی نهادهای مربوط توجه چندانی به تولید آثار فاخر این چنینی نمی‌کنند، معلوم است که رسانه‌ها و مردم فکر می‌کنند ما کم‌کار شده‌ایم. او همچنین با انتقاد از بی‌توجهی مسئولان به موسیقی انقلابی اظهار کرد: در نسل من فعلا ته‌صدایی مانده است که می‌توان از طریق آن به موضوع‌هایی چون مدافعان حرم و دیگر ارزش‌های انقلاب اشاره کرد، اما وقتی از طرف مقابل سفارشی صورت نمی‌پذیرد، نمی‌توانم بروم و التماس کنم که آقایان خواهش می‌کنم این کار را انجام بدهید. نمی‌دانم مسئولان ما کجا هستند؟ آیا آنها نمی‌خواهند از خواب بیدار شوند و ببینند مردم ما نیازمند شنیدن آثاری هستند که برایشان خاطرات زیادی دارد؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر