jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۳۸۱ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مهندس عزت‌الله ضرغامی در اینستاگرامش درباره فرماندهان جنگ نوشت: «ایام شعبانیه مبارک! میلاد خجسته امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل(ع) و حضرت سجاد مبارک! روز پاسدار و روز جانباز هم مبارک! به سلامتی «شمشیرزنان یک دستمان» صلوات! به سلامتی فرماندهان بزرگی که با یک دست فرماندهی کردند و افتخار آفریدند! به سلامتی شهید حاج حسین خرازی، شهید علیرضا نوری و شهید موحد دانش و دیگران! کی میگه یه دست صدا نداره! پس این همه غوغا و هیاهیو مال کیه؟!

پی‌نوشت: در دیدار خانواده معظم شهدا و مدافعین حرم با رهبری معظم، جانباز عزیز افغانی که با مادر خود آمده بود، اصرار می‌کرد تا رهبری از مادر او بخواهند که اجازه دهد مجددا به منطقه جنگی برود. این درحالی بود که پدر و برادرش به دست تروریست‌های داعش در دفاع از حرم اهل بیت به شهادت رسیده بودند. ظاهرا رهبری فرموده‌اند که هرگز چنین توصیه‌ای به این مادر بزرگوار شهید نمی‌کنند. فرموده‌اند شما وظیفه‌‌تان را انجام دادید...»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر