jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۰۳۲ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

خسرو حیدری، ستاره استقلال در بازی با تراکتورسازی بود. او دو پاس گل داد و در مجموع بازی بسیار خوبی مقابل تیم قلعه نویی انجام داد. حیدری درباره درخشش در آن مسابقه به جام‌جم می‌گوید: قطعا اگر بچه‌ها توپ‌هایی را که فرستادم، گل نمی‌کردند شاید بازی من هم به چشم نمی‌آمد. راستش بعد از بازی مثل همه بازیکنان ناراحت بودم. هدف همه ما برد بود و به چیز دیگری فکر نمی‌کردیم، ولی مقابل تراکتور شکست خوردیم و تا حدود زیادی شانس قهرمانی را از دست دادیم.

حیدری درباره جلسه با مظلومی‌می‌گوید: بعد از بازی تراکتور، ایشان با من حرف زد و تشکر کرد که بازی خوبی انجام دادم. همان‌جا به آقای مظلومی‌گفتم، اگر کاری در زمین می‌کنم، وظیفه‌ام است. استقلال باشگاه بزرگی است و باعث افتخارم است که بتوانم برای این باشگاه بازی کنم. امیدوارم فصل آینده موفق‌تر باشیم.

خسرو که یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد، در این باره می‌گوید: هدفم ماندن در استقلال است. دوست دارم تا پایان قراردادم در این باشگاه بمانم. استقلال و هوادارانش را خیلی دوست دارم. سال‌ها پیراهن این باشگاه بزرگ را پوشیده ام و برایم افتخار است که در این تیم بمانم و بازی کنم.

حیدری درباره بازی صبا و همین‌طور شانس کم استقلال برای قهرمانی در لیگ برتر می‌گوید: در صورتی می‌توانیم قهرمان شویم که استقلال خوزستان و پرسپولیس هر دو هفته آخر شکست بخورند و ما با دو گل، صبا را شکست بدهیم. شاید از نظر خیلی‌ها هیچ شانسی نداشته باشیم، ولی فوتبال قابل پیش بینی نیست. مگر کسی فکر می‌کرد سال گذشته آن اتفاقات بیفتد و سرانجام سپاهان قهرمان لیگ برتر شود؟ هیچکس.

ستاره این روزهای استقلال حرف‌های خود را این‌طور ادامه می‌دهد: بدون توجه به نتایج دیگر بازی‌ها، مقابل صبا تمام تلاشمان را می‌کنیم. قرار شده کسی درباره نتایج این بازی‌ها به ما چیزی نگوید. تمرکزمان روی بازی خودمان است و به زمین می‌رویم تا برنده باشیم. حالا هر اتفاقی هم افتاد مهم نیست، فقط می‌خواهیم برنده باشیم. خسرو با حمایت از مهدی رحمتی می‌گوید: فکر می‌کنم این چند روز به مهدی خیلی ظلم شد. کل تیم از اتفاقاتی که برای مهدی افتاده، ناراحت است. منتقدان فراموش نکنند که مهدی امسال چه عملکردی برای تیم داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر