jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۰۰۷ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

حقوق‌های نجومی دردسرساز شد

رئیس کل بیمه مرکزی استعفا کرد

رئیس کل بیمه مرکزی در پی گسترده شدن دامنه اعتراضات به پرداختی‌های چند ‌ده میلیون تومانی به مدیران ارشد این بیمه، از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش مهر، در بخشی از نامه استعفای محمدابراهیم امین، رئیس کل بیمه مرکزی به علی طیب‌نیا، وزیر امور اقتصادی و دارایی آمده است: «شرمنده‌ام که در حوزه مسئولیت اینجانب پیشامدی ساماندهی و به اجرا گذاشته شد که مایه هجمه گسترده رسانه‌ای به بیمه مرکزی، جنابعالی و سرانجام دولت محبوب تدبیر و امید را فراهم ساخت.

از این بابت از مردم شریف ایران، اهالی صنعت بیمه و بویژه شخص جنابعالی پوزش می‌طلبم.»

چند روز پیش، فیش‌های حقوقی برخی اعضای هیات عامل و معاونان بیمه مرکزی در اسفند 94 با نام آنها روی برخی سایت‌ها و رسانه‌های خبری منتشر شد.

مشاهده فیش‌های حقوقی این مدیران نشان می‌دهد سه مدیر ارشد بیمه مرکزی 180 میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنند و حقوق تنها یک نفر 87 میلیون تومان بوده است.

وام ضروری بالای 400 میلیون تومانی، وام خودروی مدیران، اضافه کاری چهار میلیون تومانی، اضافه کاری فوق‌العاده 33 میلیون تومانی و برخی ارقام دیگر نیز در این فیش‌ها درج شده است.

دیوان محاسبات نیز در اطلاعیه‌ای، تخلف مدیران بیمه مرکزی را تائید کرد و از تکرار این تخلف در برخی بانک‌های دولتی خبر داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر