jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۵۸۴ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

قائم‌مقام وزیر کشور از موافقت عبدالرضا رحمانی‌فضلی، وزیر کشور با بازنشستگی عبدالحسن مقتدایی، استاندار خوزستان خبر داد و گفت: فرج‌الله خبیر، معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان تا زمان تعیین استاندار جدید به عنوان سرپرست استانداری منصوب شد.

حسینعلی امیری در گفت‌وگو با ایرنا درباره شایعات مطرح شده مبنی بر برکناری استاندار خوزستان اظهار کرد: برکناری در کار نیست، استاندار خوزستان مدت‌ها قبل درخواست بازنشستگی کرده بود، اما وزیر کشور به‌دلیل شرایط انتخابات با این موضوع مخالفت کرد. در همین حال سایت پایش به نقل از معاون اول رئیس‌جمهور از تغییر برخی وزیران کابینه پس از آغاز به‌کار مجلس دهم خبر داده است. پایش همچنین به نقل از منابع آگاه نوشته که حداقل سه وزیر و یک معاون رئیس‌جمهور و همچنین تعدادی از استانداران هفته‌های آینده تغییر خواهند کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر