jamejamnashriyat
نشریات تپش کد خبر: ۹۰۲۸۷۶ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

سرنشین قایق تفریحی در آب‌های بندر بوشهر از مرگ نجات یافت.

حسین طالب‌نژاد، رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در این‌باره گفت: در پی اعلام پاسگاه شناور شماره یک بوشهر با مرکز هماهنگی جستجو و نجات دریایی بوشهر، مبنی بر ناپدید شدن یکی از سرنشین‌های شناور تفریحی، امدادگران نجات شناور
سار3، رعد 4 و یک فروند قایق دیگر به منطقه اعزام شدند. با توجه به عمق کم منطقه و گل‌آلود شدن دریا، عملیات جستجو با سختی انجام می‌شد اما سرانجام با تلاش تیم اعزامی، فرد ناپدید شده در حوضچه جزیره عباسک و به‌صورت زنده سالم پیدا و تحویل خانواده‌اش شد.

توقیف کامیون با راننده 16 ساله

پسر 16 ساله که بدون اجازه پدرش کامیون او را سوار شده و در خیابان‌های شهر می‌گشت توسط پلیس متوقف شد. ماموران پلیس راهور شهرستان خاتم در سطح شهر در حال روان سازی و کنترل ترافیک شهر بودند که مشاهده کردند یک دستگاه کامیون بنز تک با سرعت بسیار زیاد در حال حرکت است. راننده کامیون با مشاهده ماموران بدون توجه به ایست پلیس به حرکتش ادامه داد. ماموران برای این‌که در سطح شهر تصادفی رخ ندهد با تعقیب و مراقبت، کامیون را که از شهر خارج شده بود با همکاری ماموران یگان امداد متوقف کردند.

پس از توقیف کامیون، مشخص شد راننده آن پسر 16 ساله فاقد گواهینامه بوده که بدون اطلاع خانواده خود اقدام به رانندگی با کامیون کرده است. کامیون به پارکینگ پلیس منتقل شد.

خودکشی نوجوان 12 ساله دیشموکی

پسر 12 ساله به جای رفتن به اردو به خانه بازگشت و خود را حلق‌آویز کرد.

سرهنگ جهان دیماز، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کهگیلویه در این باره گفت: دانش‌آموز ششم ابتدایی روستای «درغک»، بخش دیشموک از توابع شهرستان کهگیلویه که قصد داشت همراه همکلاسی‌های خود به یک اردوی تفریحی سفر کند، بنا به دلایلی نامعلوم از سفر باز ‌ماند. او پس از بازگشت به خانه، خود را حلق‌آویز کرد. علت دقیق این امر هنوز مشخص نیست و موضوع در دست بررسی است.

وی با تکذیب برخی شایعات در مورد این حادثه در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی خاطرنشان کرد: شایعات مطرح شده در مورد دیوانه شدن خواهر این نوجوان و سکته و فوت پدرش در شبکه‌های مجازی صحت ندارد و دروغ است.

دستور ویژه وزیر بهداشت برای پیگیری خودکشی بیمار

وزیر بهداشت به معاون درمان و قائم‌مقام خود دستور داد به دو حادثه قصور پزشکی منجر به مرگ بیماری در بیمارستان میلاد رسیدگی کنند.

در پی مرگ خودخواسته یک بیمار در بیمارستان متعلق به تامین اجتماعی در تهران، وزیر بهداشت به معاون درمان و قائم مقام خود ماموریت داد تا این موضوع را بررسی کنند. هاشمی با توجه به این‌که این بیمارستان زیر نظر سازمان تامین اجتماعی است؛ از منظر حقوق بیمار، خواستار رسیدگی به این موضوع شده است. همچنین وزیر بهداشت در مورد مرگ یک بیمار به علت جراحی اشتباه پا دستور رسیدگی صادر کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر