jamejamnashriyat
نشریات تپش کد خبر: ۹۰۲۸۶۶ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

فریده برای این‌که پس از ازدواجش هیچ وقت مادر نشود، دروغ بزرگی را به شوهرش گفت. او سعی کرد خودش را یک زن بیمار نشان دهد تا شوهرش هیچ وقت اسم بچه را نیاورد، اما این دروغ هشت سال بیشتر دوام نیاورد.

سهراب وقتی متوجه شد همسرش براحتی می‌تواند صاحب فرزند شود، تصمیم به جدایی گرفت. او درباره جزئیات این موضوع به رئیس شعبه 268 دادگاه خانواده گفت: آقای قاضی همسرم مرا فریب داد و هشت سال زندگی‌ام را نابود کرد. این زن از عشق زیادی که به او داشتم سوءاستفاده کرد و با فریبکاری خواسته خودش را عملی کرد. روزی که با فریده آشنا شدم او بتازگی از شوهر اولش جدا شده بود. فریده اوایل آشنایی دلایل‌ دیگری برای طلاقش به من گفته بود. من هم چون او را دوست داشتم به خواستگاری‌اش رفتم و با هم نامزد شدیم، اما درست بعد از نامزدیمان بود که فریده به من گفت می‌خواهد حقیقتی را بگوید. او گفت که نمی‌تواند مادر شود و به خاطر همین موضوع هم از شوهر اولش جدا شده است. وقتی شنیدم خیلی ناراحت شدم. از این‌که او به من دروغ گفته بود بشدت عصبانی شدم، ولی فریده گریه کرد و گفت ناخواسته چنین دروغ بزرگی را به من گفته است. من آنقدر او را دوست داشتم که چشمم را روی این دروغ و ادعایش بستم و حاضر شدم در کنارش به زندگی‌ام ادامه دهم. من به فریده قول دادم که هیچ‌وقت حرف بچه را هم نزنم. من آنقدر عاشق نامزدم بودم که خودم را از حق پدر بودن محروم کردم تا در کنار زنی که دوستش دارم بمانم. ما با هم ازدواج کردیم و هشت سال در کنار هم زندگی خوبی داشتیم. تا این‌که چند روز پیش وقتی فریده بیمار شد، از طریق جواب آزمایش‌ها و پیگیری‌هایی که از روی کنجکاوی انجام دادم، متوجه شدم او مشکلی ندارد و می‌تواند خیلی راحت مادر شود. وقتی با خوشحالی این موضوع را به فریده گفتم او مرا شوکه کرد. این زن گفت که تا الان مرا فریب می‌داده و خودش هم می‌دانسته که می‌تواند براحتی مادر شود، اما چون دوست نداشته بچه‌دار شود، این دروغ را به من گفته تا اسم بچه را نیاورم. وقتی شنیدم نزدیک بود سکته کنم. این زن یک‌بار مرا فریب داد و من به خاطر عشقم او را بخشیدم، ولی این‌بار نمی‌توانم چنین فریبکاری‌ای را تحمل کنم و حرفی نزنم. برای همین بلافاصله تصمیم به جدایی گرفتم.

زن جوان نیز در ادامه به قاضی گفت: هیچ‌وقت دوست نداشتم صاحب فرزند شوم. برای همین چنین دروغی را به شوهرم گفتم. الان هم می‌دانم حق با اوست، ولی با این وجود باز هم حاضر نیستم مادر شوم و فقط از شوهرم طلب بخشش دارم.

در پایان تلاش‌های قاضی برای منصرف کردن این زوج از جدایی بی‌نتیجه ماند و رسیدگی به این پرونده به جلسه آینده موکول شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر