jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۳۹۳ ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مهندس عزت‌الله ضرغامی روز جمعه به استادیوم آزادی رفت و از نزدیک بازی پرسپولیس و استقلال را تماشا کرد. وی درباره این بازی در اینستاگرامش نوشت: از طبقه دوم استادیوم آزادی شاهد شهرآورد بودم. نیمه اول در میان پرسپولیسی‌ها و نیمه دوم در میان استقلالی‌ها.

بازی خیلی خوب بود. شش گل بهاری خاطره تساوی‌های کسل‌کننده را از یاد‌ها برد. سعی کردم عکس را طوری بگیرم که طبیعت و آسمان زیبا و ناآرام بهاری هم خودنمایی کند. تاکتیک برتر پرسپولیسی‌ها و همکاری خوب گروهی آنان بویژه در خط حمله جواب داد و تلاش و جنگندگی قابل‌تقدیر استقلالی‌ها را برای عوض کردن نتیجه ناکام گذاشت. هر چه بود، یک بازی پرهیجان و دیدنی و پرگل به مردم هدیه شد. بویژه برای کسانی که با مشکلات فراوان به استادیوم آمده بودند.

این تماشاگر، سرمایه بزرگ فوتبال ماست. بسیاری از رقبای منطقه‌ای و جهانی ما چنین پشتوانه‌ای ندارند. قدر آنها را بدانیم. خیلی از جوان‌ها عکس سلفی گرفتند. حالا یا آبی است یا قرمز! ‌با هم ببینید و قضاوت کنید! ‌ما طرفدار بازی خوب هستیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر