jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۶۳۹۳   ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مهندس عزت‌الله ضرغامی روز جمعه به استادیوم آزادی رفت و از نزدیک بازی پرسپولیس و استقلال را تماشا کرد. وی درباره این بازی در اینستاگرامش نوشت: از طبقه دوم استادیوم آزادی شاهد شهرآورد بودم. نیمه اول در میان پرسپولیسی‌ها و نیمه دوم در میان استقلالی‌ها.

بازی خیلی خوب بود. شش گل بهاری خاطره تساوی‌های کسل‌کننده را از یاد‌ها برد. سعی کردم عکس را طوری بگیرم که طبیعت و آسمان زیبا و ناآرام بهاری هم خودنمایی کند. تاکتیک برتر پرسپولیسی‌ها و همکاری خوب گروهی آنان بویژه در خط حمله جواب داد و تلاش و جنگندگی قابل‌تقدیر استقلالی‌ها را برای عوض کردن نتیجه ناکام گذاشت. هر چه بود، یک بازی پرهیجان و دیدنی و پرگل به مردم هدیه شد. بویژه برای کسانی که با مشکلات فراوان به استادیوم آمده بودند.

این تماشاگر، سرمایه بزرگ فوتبال ماست. بسیاری از رقبای منطقه‌ای و جهانی ما چنین پشتوانه‌ای ندارند. قدر آنها را بدانیم. خیلی از جوان‌ها عکس سلفی گرفتند. حالا یا آبی است یا قرمز! ‌با هم ببینید و قضاوت کنید! ‌ما طرفدار بازی خوب هستیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری در تعدادی از حوزه ها، جمعه 28خرداد امسال برگزار می‌شود.

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

براساس آخرین برنامه‌ها، روند تولید و كارآزمایی بالینی فاز3 واكسن تولید انستیتو فینلای كوبا با مشاركت انستیتو پاستور ایران، در كشورهای ایران و كوبا به‌خوبی پیش می‌رود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر