jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۳۴۵ ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

موسسه آمار ترکیه در آخرین اطلاعیه خود درباره میزان بیکاری این کشور اعلام کرد، نرخ بیکاری در این کشور به بالاترین میزان خود طی 11‌ماه گذشته رسیده است.

براساس این گزارش، نرخ بیکاری فعلی در ترکیه 1/11 درصد است درحالی که در ماه ژانویه سال جاری میلادی این نرخ 8/10 درصد بوده است. در این گزارش آمده تعداد بیکاران بالای 15 سال در کشور ترکیه امروز به رقمی معادل سه میلیون و 290 هزار نفر رسیده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل چیزی نزدیک به 31 هزار نفر افزایش داشته./ حریت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر