jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۳۲۲ ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

نوشاد عالمیان ملی‌پوش تنیس روی میز ایران موفق شد با پیروزی 4 بر یک مقابل جیانگ تیانی از هنگ‌کنگ سومین سهمیه ایران را برای المپیک 2016 برزیل کسب کند تا یک رکورد تاریخی برای کشورمان ثبت شود.

عالمیان با رنکینگ جهانی 132 در گیم اول 8 ـ 11 به تیانی با رده جهانی 55 باخت ولی در گیم‌های بعدی با امتیازات 11 ـ 5، 11 ـ 5، 11 ـ 6 و 11 ـ 4 به پیروزی دست یافت تا برای دومین بار به المپیک راه پیدا کند. پیش از این نیما عالمیان و ندا شهسواری نیز با قهرمانی در رقابت‌های منطقه آسیای میانه دو سهمیه برای ایران به ارمغان آورده بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر