jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۹۳۳ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

وقوع دو حادثه رانندگی در سیرجان جان پنج نفر را گرفت و چهار نفر را روانه بیمارستان کرد.

سرهنگ محمدرضا ایران‌نژاد، فرمانده انتظامی سیرجان در این باره گفت: در نخستین حادثه ساعت 15 و 30 دقیقه چهارشنبه در کیلومتر 15 محور بلورد یک دستگاه خودروی پژو 405 با پنج سرنشین با یک دستگاه کامیون کشنده برخورد کرد که سه نفر از سرنشینان خودروی پژو 405 به‌علت شدت جراحات کشته شدند. علت این حادثه از سوی کارشناس، انحراف به چپ راننده کامیون کشنده نسبت به سواری پژو 405 اعلام شده است.

وی اضافه کرد: ساعاتی بعد دومین حادثه در خروجی محور سیرجان ـ کرمان رخ داد که در جریان آن یک دستگاه وانت مزدا با سه سرنشین با یک دستگاه کامیون کشنده کنار جاده برخورد کرد. راننده و یک نفر از سرنشینان وانت مزدا به علت شدت جراحات کشته شدند و مرد مصدوم به بیمارستان منتقل شد./ جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر