jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۵۹۳۱   ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مرد پرایدسوار با خوردن قرص در خودرو خودکشی کرد.

ساعت 22 و 20 دقیقه پنجشنبه ماموران کلانتری خواجه ربیع مشهد در تماس با بازپرس ویژه قتل، از مرگ مشکوک مردی در یک خودروی پراید خبر دادند. در تحقیقات مقدماتی بازپرس مشخص شد، عابران با مشاهده جسد مرد جوانی در داخل خودرو، موضوع را به کلانتری اطلاع داده‌اند.

ماموران در بازرسی خودرو، چند بسته خالی قرص و یک دستنوشته پیدا کردند که این مرد در آن نوشته بود، به‌دلیل مشکلاتی دست به خودکشی زده و هیچ کسی در مرگ او نقش نداشته است. بازپرس جواد حسینی، قاضی کشیک قتل مشهد در این باره به جام‌جم گفت: هویت این مرد شناسایی شده و با توجه به قرص‌های کشف شده در داخل خودرو، به نظر می‌رسد با آن اقدام به خودکشی کرده است. / جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر