jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۹۵۳۳۳ ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۹:۴۸

در پی هشدار امنیتی

فرودگاه آمستردام تخلیه شد

یک مقام امنیتی در هلند که خواست نامش فاش نشود، اعلام کرد که فرودگاه اسخیپول آمستردام شب گذشته در پی هشدار امنیتی تخلیه و یک مظنون نیز دستگیر شده است .

فرودگاه آمستردام تخلیه شد

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از ایرنا ، پلیس بخشی از میدان فرودگاه و هتل شرایتون را که نزدیک میدان است، تخلیه کرد. علت این هشدار امنیتی هنوز مشخص نشده است اما تصاویر تلویزیونی در هلند نشان می دهد که پلیس با تجهیزات کامل در حال گشت زنی در مناطق خارج از فرودگاه است.
پس از انفجار روز سه شنبه سوم فروردین در فرودگاه «زاونتیم» و ایستگاه قطار شهری (مترو) در بروکسل پایتخت بلژیک که 35 کشته و بیش از 100 نفر زخمی برجای گذاشت،سطح هشدار امنیتی در بسیاری از فرودگاه های اروپا افزایش یافته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر